Similar lots by type
-
#709Rik VersonnenPeriod: °1919
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Gesigneerd, ‘82.
“Nature morte aux poissons”. Huile sur toile. Signée, ‘82.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#724L. Meys
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#343
“Bedrijvigheid op het strand bij zonsopgang”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Activités à la plage au crépuscule”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 200/250 -
#697
“De sultan en zijn favoriet”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt onleesbaar handtekening.
“Le sultan et sa favorite”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 120/160 -
#656Hyppolyte Prat
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 X 38 cmEstimate: € 180/220 -
#336
“Bosrand in de winter”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Lisière en hiver”. Huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#12Firmin Verhevick
“Stilleven met drie bloemenvazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#456Louis Collet
“De bevroren vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’étang gelé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#32Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Boszicht” en “Terras met zicht op een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bois” et “Terrasse au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#702
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#759
“Ezels op het strand”. Olieverf op paneel.
“Ane sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#362Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Accordeonist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Accordéoniste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 360/400 -
#364Achiel LombaertPeriod: 1911-1990
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#643Roger BoutensPeriod: °1923
“Rododendron in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
‘Rhododendron dans un vase”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#719Roger Boutens
“Deutschnofen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen”. Huile sur toile. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#506Roger Van BelleghemPeriod: 1922-2000
“Naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Nus”. Huile sur panneau. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400/460 -
#369
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Vue de plage”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#729
“Marine”. Olieverf op board. Toeschrijving op keerzijde: Eugène Leroy.
“Marine”. Huile sur carton. Attribution au verso: Eugène Leroy.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#739K.L. Van Meers
“Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#754
“Kattin met kittens”. Olieverf op paneel. In de geest van Ronner.
“Chat et chatons”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Ronner.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#348D.T. Richard
“Damesportret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/150 -
#665Maurice Vallet
“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.No longer availableDim. 122 x 153 cmEstimate: € 200/240 -
#202George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Portret van een dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1936. Herdoekt.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et daté 1936. Retoilée.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 2500/3000 -
#714Roger Boutens
“Onthulling”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
“Révélation”. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#535
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#780
Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.
Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#669Maurice VerbistPeriod: 1913-1984
“Vrienden nemen Christus van het kruis”. Pastel op papier. Gesigneerde en gedateerd 1977.
“La descente de la croix”. Pastel sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#649Hilde Hendrickx
“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 110 x 75 cmEstimate: € 100/150 -
#482
“Zittend naakt”. Olieverf op doek.
“Nu assis”. Huile sur toile.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150/200 -
#652
“Geisha op een olifant”. Gouache op zijde. China, recent werk.
“Geisha et éléphant”. Gouache sur soie. Travail récent.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 20/30 -
#186
“La Danaïde de Rodin”. Bronzen beeld . Op zwarte marmeren basis.
“La Danaïde de Rodin”. Sculpture en bronze. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 2000/2500 -
#433
Een schotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat en porcelaine d’Imari au bord lobé.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40/60 -
#58
Een lampje gedragen door een bronzen putto.
Petite lampe porté par un putto en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#75Moschino
Een kleurrijke zijden sjaal.
Châle multicolore en soie.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#5
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 80/120 -
#4
Lot lijsten bestaande uit:- een nieuwjaarsbrief uit 1878 van Jules Vanderelst aan zijn ouders.- “De drinkende violist”. Ets gesigneerd buiten de plaat: Louis Titz.- een gesigneerde ingekleurde foto van een jongedame met grote hoed. Begin XXste eeuw.
Lot de cadres dont:- Lettre du Nouvel An de 1878 par Jules Vanderelst à ses parents.- “Le violoniste buvant”. Eau-forte signée hors planche Louis Titz.- Photographie d’une jeune femme au grand chapeau, signée et colorée à la main. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80