#94Gaston CoekelbergsPeriod: 1915 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1975.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1975.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#276Een schrijftafeltje van gefineerd hout, versierd met bloemenmotieven en een bloemenmand in marquetterie en met verguld bronsbeslag.
Une petite table d’écriture en bois de placage, décoration de motifs de fleurs et un panier à fleurs en marqueterie, montures en bronze doré.No longer availableDim. 84 x 47 cmEstimate: € 260 / 300 -
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
#163Een bronzen plaquette in art-decostijl.
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
#277Ralph BoyerEen lederen zakentas met cijfersloten.
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
Deux petits couloirs d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 67 en 100 x 48 cmEstimate: € 40 / 50