#539“Boslandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Richet en een monogram: D.B.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Porte une signature: Richet et le monogramme D.B.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#558Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
#204Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
#421Een paar zittende honden van Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens assis, faïence Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
#314Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#817Een Boeddhistisch tempeltje van brons in twee delen.
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20 / 30