#89Marcelle Novaretti“Marina da Napoli. Zeilboten in de baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine de Naples. Voiliers”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100 / 150 -
#18Drie Brafa catalogi en een boek over het werk van Guy Vandenbranden.
#286Een reeks van vier gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een bankje met dezelfde bekleding aan toe.
Suite de quatre cabriolets en noyer sculpté recouvert de petit point. Nous ajoutons une banquette dans le même genre.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Een mondgeblazen bruidsstolp met fluwelen kussentje en vergulde bladeren en bloemen.
Une cloche soufflée de mariage avec un petit coussin en velours et fleurs et feuilles dorées.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 4 / 50 -
#569Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#499“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
”Paysage et montagnes”. Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41Val St. LambertEen vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#615NanniniZwart, bruin en beige drie dezelfde regenpetten van katoen en nylon.
#793Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#565Zero Halliburton“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
“Léopard”. Mallette en aluminium.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150