Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
Staf

“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.

”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.
Dim. 70 x 61 cm
SKU: 2210190094.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #94
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #532
    Anto Diez

    “Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.

    ”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.
    No longer available
    Dim. 73 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #272

    Een gedreven tinnen reliquarium. Vermoedelijk Vlaams, laat XVIIIe eeuw.

    Reliquaire en étain repoussé. Probablement Flandres, fin XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #185
    Epice

    Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.

    Deux châles différents en lin et coton.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 en 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #123

    Driedelig stel van twee vazen en een coupe van Boheems kristal. Blauw gekleurd in de massa.

    Un ensemble à trois pièces en cristal de Bohème, comprenant une coupe et deux vases. Bleu dans la masse.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #612

    Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.

    Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #527

    Een vijfdelig kaststel van Imariporselein bestaande uit twee kraagvazen en drie dekselvazen, getooid met Fo-honden.

    Une garniture de cheminée en cinq pièces, comprenant deux vases à cols, trois vases à couvercles, décoration de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #355
    Charles et Charlus France

    Een bruine geldbeugel van leder.

    Porte-monnaie en cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #777
    Boch Keralux

    Fruitschaal met gedrukt bloemenmotief en twee oren. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits à décor de fleurs imprimé. Deux anses. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #222
    Harold Webb

    “Duinen aan de Welshe kust”. Gemengde techniek. Gesigneerd.

    “Dunes à la côte de Galles”. Technique mixte. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #54
    Flora, Wenen

    Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd en verguld decor van Robert Pilz. Achteraan gemerkt.

    Un grand plat en porcelaine, décor peint à la main et doré par Robert Pilz. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #415
    Pazuki London

    Twee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.

    Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.
    No longer available
    Dim. 150 x 26 en 140 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #416

    Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.

    Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More