#44Joris MinnePeriod: 1897-1988“Vroeger en nu”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 1/45 buiten de plaat.
”Avant et maintenant”. Une gravure. Signée et numérotée 1/45 hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#422Charles DelportePeriod: 1928-2012“Personages”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#339Henri CassiersPeriod: Antwerpen 1858 - Elsene 1944“Vissers op het strand”. Facsimile.
”Pêcheurs sur la plage”. Facsimile.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 50 / 55 -
#62Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952“Gevel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Façade”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#789Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Toile birmane représentant Bouddha sur un oiseau.”No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
#87Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.
Une paire d”écureuils empaillés sur socles en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#16Een oud poppenwiegje van hout en smeedijzer.
#792DeboisEen lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 81/99 buiten de plaat.
Litho signée, datée ‘84 et numérotée 81/99 hors planche.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#787LimogesKleine terrine met onderschaal van polychroom porselein.
Petite terrine et présentoir en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
Canapé Chesterfield en cuir noir. Trois places.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#629Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50