#655“Leopard”. Een cosmetica case van aluminium.
“Leopard”. valise à cosmétique en aluminium.No longer availableDim. 21 x 40 x 22 cmEstimate: € 230 / 280 -
#675Mandarina DuckEen grote zwarte reiskoffer van textiel.
#481Miniatuur kanon van ijzer en aluminium.
Un canon miniature en fer et aluminium.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#278Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
#151Een Engelse mahoniehouten armstoel.
#304J. Henrich“Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#771Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
#642Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#46Armstoel Lodewijk XV stijl met rieten rug en met fluwelen kussens.
Fauteuil de style Louis XV à dossier en osier et aux coussins en velours.No longer availableDim. H - 95 cmEstimate: € 35 / 50 -
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#709Een lot messingen laboratoriuminstrumenten.
Lot d’instruments de laboratoire en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50