#68Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.
Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#200Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,66 ct. VS.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3,66 ct. VS.No longer availableDim. 21,18 gEstimate: € 3500 / 3800 -
#220Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
#208Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#725LongchampTwee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
#475Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
#775Il BisonteEen zwart lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir noir.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#606TabrizHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal medaillon omgeven door bloemenmotieven. Brede heratiboord. Perzisch werk. Lichte randslijtage.
#733“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
#398Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een flessenhouder, een dienblad van Wiskeman, twee flessenemmertjes, een bel, een lepel in etui, een etui met zes lepeltjes met kuikentjes en een etui met twaalf desertvorkjes van Christofle.
#150Een 18 karaats geel gouden armband rivière bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet rivière en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 16,38 gEstimate: € 2300 / 2500