Similar lots by type
-
#562
“Bosrijk landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘H. H. Cross’.
“Paysage boisé”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘H.H. Cross’.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120/140 -
#39Deheereweghe
“Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#489
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#319Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#74
“Boom in een landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
”Arbre dans un paysage”. Pastel sur papier. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#654Wolles
“Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.
“Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#552
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Amiet’ en datum ‘49.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Amiet’ et la date ‘49.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#794
“Moeder met kind”. Een tekening op papier. Draagt een handtekening ‘Felix de Boeck’.
“Mère et enfant”. Un dessin sur papier. Porte la signature ‘Felix de Boeck’.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 60/100 -
#9
Een lot van vijf naaktstudies, houtskool op papier, waarbij één gesigneerd “P. Lemaire”. In map.
Un lot de cinq études de nus, fusain sur papier, dont une qui porte la signature “P. Lemaire”; Dans une farde.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#804
“Personages”. Een potloodstudie op papier. XVIIe - XVIIIe eeuw.
“Personnages”. Etude en crayon sur papier. XVIIe-XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#469P. Heekers
“Drie generaties”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
“Trois générations”. Pastel sur papier. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#791Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420/500 -
#542
“Zicht op de Rijn”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Wille’.
“Vue sur le Rhin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Wille’.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 120/160 -
#782Leo BervoetsPeriod: 1892 - 1978
Een dubbelzijdige potloodstudie van een liggend naakt en een lezende vrouw. De voorzijde gesigneerd.
Une étude en crayon représentant un nu couché et une femme qui lit. La partie frontale est signée.No longer availableDim. 17 x 25 xmEstimate: € 40/50 -
#252J. Steerlinck
Een architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#154Jan Michiel RuytenPeriod: 18813 - 1881
“De lezeres”. Een studietekening. Potlood op papier. Gesigneerd.
”La lectrice”. Un dessin d’étude. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#122
“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#509Gerard Cox
“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#272Freddy Van CotthemPeriod: °1950
“Antwerps havenzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le port d’Anvers”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#544
“Heidezicht”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Wijsmuller’.
“Fagnes”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘Weismuller’.No longer availableDim. 32 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#672
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘G. Buysse’.
“Vue sur la campagne”. Aquarelle sur papier. Signé ‘G. Buysse’.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#349W. Farynhor
“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#404
“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#533
Een grote kom van Chinees porselein met een blauw decor van tekens en met messingen rand. Onderaan gemerkt.
Grand bol en porcelaine de Chine à décor bleu de symboles. Rebord en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100/160 -
#752
Een lot kunstboeken- “Hendrik Conscience - Geschiedenis mijner jeugd”. Mercatorfonds, 1978.- “Onze Breughel”. Mercatorfonds, 1969.- “P.P. Rubens”. Mercatorfonds, 1977.- “Leonardo Da Vinci”. Reynald & Co. New York.- “Vlaanderen in oude kaarten”. Lannoo, 1982.
Un lot de livres portant sur l’art : - “Hendrik Conscience - Geschiedenis mijner jeugd”. Mercatorfonds, 1978.- “Onze Breughel”. Mercatorfonds, 1969.- “P.P. Rubens”. Mercatorfonds, 1977.- “Leonardo Da Vinci”. Reynald & Co. New York.- “Vlaanderen in oude kaarten”. Lannoo, 1982.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#762
Een lot boeken met betrekking tot de geschiedenis van Antwerpen:- “Het groot woorden-en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.
Un lot de livres portant sur l’histoire de la ville d’Anvers:- “Het groot woorden- en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#58
Een paar karaffen van geslepen rood glas.
Paire de carafes en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#10Tissot, Rodania, Nivada
Drie verschillende vergulde dameshorloges.
Trois montres de dame dorées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#556
Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200/240 -
#271
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#660
Een ovaal dienblad van mahoniehoutfineer met een ingelegde schelp van fruithout. Op staander. Engeland, XIXe eeuw.
Un plateau ovale en bois de placage acajou avec une coquille incrustée en bois fruitier. Sur Pied. Angleterre, XIXième siècle.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 180/200 -
#398
Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40/50 -
#207Hermès Paris
Een zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 550/650 -
#673
Een glazen snuffbottle, versierd met een landschapsdecor en koperbeslag. Het dopje van koraal. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière en verre, décoration d’un paysage et montures en cuivre. Le bouchon est en corail. marque en dessous.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 160/180 -
#84
“Geanimeerd herberginterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse school.
”Scène d’un intérieur d’auberge”. Huile sur toile. Ecole Flamande.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 200/280