Similar lots by type
-
#504Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed. -
#524Jules PostelPeriod: 1867-1955
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#246
Een massief eikenhouten pupiter/kastje, aan de 4 zijden afgewerkt om als vrijstaand meubel te kunnen dienen. 19e eeuws.
A solid oak lectern/cabinet, finished on all 4 sides to be used as a freestanding piece of furniture. 19th century. -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#562G. De La Garde
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
"Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#572De Boeck
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
“Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present. -
#519Jean-Baptiste Daveloose
“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Labeled and dated 1840 on the reverse. -
#336
Een handbeschilderde houten piëdestal. Draagt een bordje met opschrift: Les membres honoraires de la sociéte philharmonique Ostendaise a leur president Ed Decuyper, le 21 novembre 1898.
A hand-painted wooden plant stand. Bears a plaque with the inscription: The honorary members of the Ostend Philharmonic Society to their president Ed Decuyper, on November 21, 1898. -
#499A. Schmidt
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
"Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#592
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen. -
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#584Luc GoossensPeriod: 1942-1982
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
"Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens." -
#236
Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
A large solid oak blanket chest with panelled fronts. -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#539
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
An icon on a panel with 4 images of religious scenes. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde koffer. Aan beide kanten is er een deurtje. 19e eeuws.
A solid oak carved trunk. A small door is incorporated on both sides. 19th century. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top. -
#532Els van Rompu
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#599
Een 19e eeuws Chinees handgeknoopt tapijt in bruintinten.
A 19th-century Chinese hand-knotted carpet in shades of brown.
Other lots in this auction
-
#603
“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
"Rama". A bronze statue with gilded details. Thailand. -
#670
Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen waaronder één bezet met lapis lazuli, twee broches bezet met markasiet een dubbele clipssluiting, een horloge en een potlood.
A lot of silver jewelry including two rings, one set with lapis lazuli, two brooches set with marcasite, a double clip closure, a watch, and a pencil. -
#4
Een paar kleurenlithos van Gaston De Latenay, gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color lithographs by Gaston De Latenay, signed outside the plate. -
#641
Een paar Nanking vazen met krijgerdecor.
A pair of Nanking vases with warrior decoration. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#3Steiff, Germany
“Peggy”. Een vintage pluche pinguïn. Gemerkt met label.
"Peggy". A vintage plush penguin. Marked with label. -
#306Hager Wiesner
Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked. -
#703
Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
A porcelain dessert set with a polychrome floral border. 12 plates and a tray. Marked Limoges.Place a bid ›Estimate: € 20/40 -
#158Delvaux
Een vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971. -
#187Otto De BeulPeriod: 1845-1899
“Le Faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd en gieterijstempel "C. Paternotte Fondeur Lembecq”. 19e eeuw.
"The Reaper." A patinated bronze sculpture. Signed at the bottom with foundry stamp "C. Paternotte Fondeur Lembecq". 19th century. -
#455
Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliants and opal. -
#121
Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.