#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#233Metalen kerstboom.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#590Lantaarn van brons en glas.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#637Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40 / 60
#785Drie ronde bijzettafeltjes op drie poten. Verschillende formaten.
Trois tables de gigogne rondes sur tripodes. De tailles descendantes.No longer availableDim. Ø: 41 & 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
Un lot d'objets en étain dont un seau à glace avec décoration de plantes, un bol, trois verseuses et un petit chandelier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#807Liiienthal“Zolderatelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Atelier au grenier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#326Een eikenhouten salontafel met twee neerklapbare bladen.
#402ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
#306Spaanse tafel van kastanjehout met twee klapbladen. Poten met dwarsverbinding.
Table espagnole en châtaigner à deux abattants. Pieds à entretoise.No longer availableDim. 160 x 54 cm (dicht)Estimate: € 200 / 240 -
#796Houten piëdestal.
Piédestal en bois.No longer availableDim. H: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Een zilveren bestek, bestaande uit 26 vorken en 26 lepels en 10 koffielepels. Belgische keuren A2 800 ‰. 1869-1942. In originele doos.
Un couvert en argent, comprenant 26 fourchettes, 26 cuillères et 10 cuillères à café. Poinçons belges A2 800 ‰ . 1869-1942. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 2706,35 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300 / 400