Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.

Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.

Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.
SKU: 1212170316.
Category: Glaswerk.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #316
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #638

    Rode Murano vaas.

    Un vase Murano, rouge.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #233

    Metalen kerstboom.

    Un sapin de Noël en métal.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #648

    Cloisonné tempel met zuiltjes.

    Un temple en cloisonné avec colonnes.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #633

    Vier gekleurde aardewerken potten.

    Quatre pots en faïence polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.

    Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #628

    Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.

    Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. 1 x Ø 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.

    Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec un décor sur fond jaune. Cheveu dans le fond.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #550

    Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.

    Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #618

    Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.

    Un koro en bronze sur pied, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #576

    Ronde tafel in Empirestijl.

    Table ronde de style Empire.
    No longer available
    Dim. Ø 83 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #587

    Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.

    Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #422

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #545

    Art Deco hanglamp.

    Une lampe art déco.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #601

    Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.

    Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #228

    Zilverkleurig metalen windlicht.

    Une lanterne en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590

    Lantaarn van brons en glas.

    Lanterne en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H: 79 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #197

    Bronzen teckel.

    Un teckel en bronze.
    No longer available
    Dim. L. 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #231

    Bronzen kikker.

    Une grenouille en bronze.
    No longer available
    Dim. L. 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #187

    Bronzen olifant op zwart marmeren voet.

    Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #549

    Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.

    Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #667

    Olie-en azijnstel met twee karafjes.

    Huilier-vinaigrier avec deux petites carafes.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Paar ballonvormige wandkandelaars.

    Une paire de candélabres murales en forme de ballon.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #623

    Gemberpot versierd met vogels.

    Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #637

    Bulldog van composiet.

    Un bouledogue en composite.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #785

    Drie ronde bijzettafeltjes op drie poten. Verschillende formaten.

    Trois tables de gigogne rondes sur tripodes. De tailles descendantes.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 & 52 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #367

    Lot tin bestaande uit een ijsemmer gedecoreerd met plantenmotief, een bowl, drie kannen en een kandelaartje.

    Un lot d'objets en étain dont un seau à glace avec décoration de plantes, un bol, trois verseuses et un petit chandelier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #173

    Een handtas van bruin baby croco met vergulde sluitingen. Vintage.

    Grand sac à main vintage en croco brun aux fermoirs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 20 x 43 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #807
    Liiienthal

    “Zolderatelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Atelier au grenier”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #24

    Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.

    Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #326

    Een eikenhouten salontafel met twee neerklapbare bladen.

    Une table de salon avec deux panneaux abattants.
    No longer available
    Dim. l: 140 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #402
    Vienna

    Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.

    Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #306

    Spaanse tafel van kastanjehout met twee klapbladen. Poten met dwarsverbinding.

    Table espagnole en châtaigner à deux abattants. Pieds à entretoise.
    No longer available
    Dim. 160 x 54 cm (dicht)
    Estimate: € 200 / 240
  • #796

    Houten piëdestal.

    Piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. H: 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #50

    Een gedrukt miniatuur in een massief gouden omlijsting. Gemerkt 900‰ (21 ct). In rood lederen houdertje.

    Miniature imprimée dans un encadrement en or jaune au poinçon de 900‰ (21 ct). Dans un étui en cuir rouge.
    No longer available
    Dim. 3 x 4 cm, Bruto: 17,91 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #191

    Een zilveren bestek, bestaande uit 26 vorken en 26 lepels en 10 koffielepels. Belgische keuren A2 800 ‰. 1869-1942. In originele doos.

    Un couvert en argent, comprenant 26 fourchettes, 26 cuillères et 10 cuillères à café. Poinçons belges A2 800 ‰ . 1869-1942. Dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 2706,35 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #804
    Richard Baseleer
    Period: 1867 - 1951

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More