- “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.                                                                                                                                                                                                                                                                          - “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.

- “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.

- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.

- “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois. - “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.
SKU: 2701260067.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #332
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 41.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #433

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #97
    Sabino, France

    ‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.

    'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #141

    Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.

    A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.
    Place a bid ›
    Dim. Bruto: 85 g
    Estimate: € 250 / 400
  • #233

    Veertien diverse decoraties, overwegend Belgisch uit de Wereldoorlogen, een Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen “Für Arbeit zum Schutse Deutschlands” (mogelijk voor iemand van de Organisation Todt), enkele frontstrepen en sergeantslatten en een leeuwtje voor op een rekrutenmuts ‘een z.g. “pisser”).

    Fourteen assorted decorations, mainly Belgian from the World Wars, a Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen "Für Arbeit zum Schutse Deutschlands" (possibly for a member of the Organisation Todt), some service stripes and sergeant stripes, and a lion insignia for a recruit cap (a so-called "pisser").
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 100
  • #188

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    Place a bid ›
    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #36

    Place a bid ›
    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251

    Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen (lichte schade). Met bijbehorende urnvormige ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A white marble clock set in the shape of a Greek temple with Doric columns (minor damage). With matching urn-shaped ornaments. The clockwork can be restored.
    Place a bid ›
    Dim. H 34, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #114

    Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

    A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.
    Place a bid ›
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #367

    Een grote Chinese cilindervaas met blauw op wit decor van een paleis aan het water.

    A large Chinese cylindrical vase with blue on white decoration of a palace by the water.
    Place a bid ›
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #303
    Karl Ens, Volkstedt

    ‘Goudfazanten’, een groep van meerkleurig porselein. Draagt het merkteken ENS, Germany.

    'Gold pheasants', a group of multicolored porcelain. Bears the mark ENS, Germany.
    Place a bid ›
    Dim. H 22, B 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298

    Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.

    A solid brass church candlestick, with dragon feet.
    Place a bid ›
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 50 / 70

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.