Similar lots by type
-
#532“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
"Stylized lower body." A painting, gouache on paper. -
#404Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper. -
#179Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Middelburg", "Antwerp", "Farm Zeeland", "Sailboats", "Facade". A lot of 5 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#374Philippe Henri NoyerPeriod: 1917-1985‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.
'Lady Libellula,' a color lithograph. Signed Ph. Noyer, not numbered. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#429Paul DaxheletPeriod: 1905-1993“Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.
"African dancers". A lot of 2 small paintings, mixed media on paper. Text at the bottom and signed. -
#284“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom. -
#214Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
"Tower of Babel." A copper engraving on paper. Signed at the bottom of the plate. -
#589Guy Van den BulckeTwee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#362Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders. -
#232‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.
'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton. -
#389Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#439Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986“De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.
"The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies." -
#414Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present. -
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert. -
#174Arthur Van BattelPeriod: 1870-1963“Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.
"Wooded Path". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1932 at the bottom. With label on the reverse. -
#574“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
"Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work. -
#209“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract boat". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#409Felix TimmermansPeriod: 1886-1947‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.
'Rural village'. Drawing in mixed media, signed. -
#402“Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.
"Study of the smoker". A lithograph on paper. Bears monogram in the plate "F.L.", after Fernand Léger. From the album "Contrastes". Pub. Le Vent d'Arles, Paris. Edited in 1959 under the supervision of Nadia Léger and limited to 300 copies. -
#529“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#329Een stalen piston van een binnenschip als paraplubak.
A steel piston from an inland vessel repurposed as an umbrella stand. -
#39‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.
'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned. -
#125Drie etuis met herdenkingsmunten aan het zilveren jubileum van Elisabeht II in 1977. Sterling zilver 925/1000 gekeurd en genummerd 2034/2035/2036 in de rand. Ed. Spink & Son, London. Telkens 76 g.
Three cases with commemorative coins for the silver jubilee of Queen Elizabeth II in 1977. Sterling silver 925/1000 hallmarked and numbered 2034/2035/2036 on the edge. Ed. Spink & Son, London. Each weighs 76 g.Place a bid ›Estimate: € 200 / 260 -
#108Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800. -
#48FleuronEen lot van 3 verzilverd metalen dienbladen waarvan een set van 2 gemerkt Fleuron-France.
A lot of 3 silver-plated metal trays, including a set of 2 marked Fleuron-France. -
#109Een oude geslepen spiegel in vergulde kader met guirlandes en een romantische schildering op board. Schade aan de kader.
An old cut mirror in a gilded frame with garlands and a romantic painting on board. Damage to the frame. -
#153Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.
A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower. -
#60Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een bloemenmandje bezet met diamanten, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a flower basket set with diamonds, rubies, sapphires, and emeralds with a total weight of approximately 1 ct. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#254‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.
'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut. -
#75Carr's of Sheffield LtdEen wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.
A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000. -
#213Frans VantongerlooPortret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.


