Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
R. Mulders

“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
Dim. 55 x 47cm
SKU: 2410230109.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #109
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #405
    E. Allebé

    Een collage met een zeer vroege vorm van verkeersagressie, dit volledig gemaakt met postzegels. Draagt rechts onder de naam Ed. Allebé.

    A collage depicting an early form of road rage, entirely made with postage stamps. Signed in the bottom right by Ed. Allebé.
    No longer available
    Dim. h 28 x b 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    Frans Van Tongerloo

    “Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Haystacks". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1913 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 44,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #224
    Hubertus

    ‘Stilleven met fazant, duiven en fruit’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1936.

    'Still Life with Pheasant, Doves, and Fruit', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1936.
    No longer available
    Dim. h 85 x b 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.

    "Thunder clouds over the heath", oil paint on canvas in a gilded frame, signed C Van Reken.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 80 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1917 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 99cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379
    Sergio Zaffanello

    ‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.

    "View of Houses", oil on copper plate, signed and comes with certificate by Sergio Zaffanello, dated 1984.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    “Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.

    "Forrest road." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, presumably "J. van Lint."
    No longer available
    Dim. 23 x 53cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #189
    Jacobus Leonardus van der Meide

    “Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 100cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #374
    Jan de Praet

    “Dame met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd 1908.

    "Lady with Hat." A painting, oil on board. Signed and dated 1908 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 14cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #322

    ‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.

    "Seagulls", oil on canvas in a white frame, signed Y. Segers.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #182
    Frans Van Tongerloo

    “Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1921 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 88cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.

    '5 trees on the heath', oil on panel, signed Jordaens.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #279

    “Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.

    "Divine intervention". A painting, oil on panel. Monogram S at the bottom. Underwent extensive restoration. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Karel De Pauw

    “Brabants type”. Litho genummerd 183/250 en gesigneerd Karel De Pauw.

    "Brabant type". Lithograph numbered 183/250 and signed by Karel De Pauw.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #602
    C. Vermoelen

    ‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.

    'Interior with playing kittens', oil on canvas signed C. Vermoelen.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #14
    Burnett

    “Straatzicht Parijs”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Street view Paris". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    De Koninck

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter landscape in Flanders". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #627

    Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.

    A sculpted wooden mask. Kwele Congo-Brazzaville.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #179
    Victor Dolphyn

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Village landscape". A painting, oil paint on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 103cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #304

    ‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.

    "Flower still life", oil on canvas in a gilded frame, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #244
    Hubertus

    ‘Stilleven met fazant aan feesttafel’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1-11-58.

    'Still Life with Pheasant at Banquet Table', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1-11-58.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    ‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.

    'Village View', Schelle, 1943’, oil on board, signed, bears signature lower left.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 59 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #669

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,18 ct. F VS1.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.18 ct. F VS1.
    No longer available
    Dim. 3,85 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #45
    René Lalique

    “Moulin Rouge”. Een glazen parfumflesje met bloem motief. Verso gemerkt, Medio 40-70.

    "Moulin Rouge." A glass perfume bottle with a floral motif. Marked on the back, Mid 40-70.
    No longer available
    Dim. 16,4cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #60

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.

    An 18 kt yellow gold pendant set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #32
    Bosteels

    “Portret van een zittende vrouw”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Portrait of a seated woman." A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x 34cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #655

    Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.

    A solid oak 19th-century farmhouse table with 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 106 x 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #249

    Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.

    A stained glass window with floral and ecclesiastical decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 67cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #403

    Een lot van 3 kleine en 1 grote Chinees cloisonné kommen. Diverse taferelen in het decor.

    A lot of 3 small and 1 large Chinese cloisonné bowl dishes. Various scenes in the decoration.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #202

    Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.

    A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 x 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #441

    Een paar abstracte messingen ezels.

    A pair of abstract brass donkeys.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #125

    Een bronzen luchter met 3 engelen, met 9 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes.

    A bronze chandelier with 3 angels, featuring 9 light points and glass candle holders shaped like roses.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 79 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #508
    -

    Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More