Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
R. Mulders

“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
Dim. 55 x 47cm
SKU: 0503240234.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #234
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #249

    “Landschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "Landscape with River". A painting, oil on panel, signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 17 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #252

    “Boslandschap met wandelaar”. Een schilderij, olieverf op doek. Eind XIXde eeuw.

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #95
    B. De Wit

    “Verdure met een stadsgezicht in de verte”. Wandtapijt naar de XVIIde eeuw. Gesigneerd rechtsonder. Uit de werkhuizen van De Wit te Mechelen.

    "Verdure with a cityscape in the distance". Tapestry from the 17th century. Signed lower right. From the workshops of De Wit in Mechelen.
    No longer available
    Dim. 124 x 183 cm cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #454
    З.Х.

    “Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Oil on canvas. Monogrammed and dated ‘84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #499

    ‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.

    "The Milking of the Livestock", oil on canvas by a follower of A. Klomp, restored and re-lined. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #189
    Albert Jurardus Van Prooyen

    “Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.

    "Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #522

    “Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.

    "Grandmother with Children". A painting, oil on canvas. Not signed, attributed to the wife of Jean Baptiste Madou, 19th century.
    No longer available
    Dim. 73 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #652

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    'Church Interior', oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #262
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.

    'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.
    No longer available
    Dim. 60 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Remi Lens

    lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium. -Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts. -Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.

    Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 51
    Estimate: € 150 / 250
  • #244

    “De zieke met levertraan”. Olieverf op paneel met de voorstelling van een bedlegerige man.

    "The Sick Man with Cod Liver Oil". Oil painting on panel depicting a bedridden man.
    No longer available
    Dim. h 35 x b 28 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #154
    Edward Charles Barnes
    Period: 19e eeuw

    ‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.

    ‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.
    No longer available
    Dim. 88 x 71 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #209
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #162
    J.J. Van de Sande-Bakhuyzen

    “Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.

    "Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #224
    Henriette Coffez

    “Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 100 x 120cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #642

    ‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.

    ‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.
    No longer available
    Dim. 41 x 143 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #532

    “Molenzicht met hoeves”. Een paar schilderijen op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mill view with farmhouses." A pair of canvas paintings, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 57cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572
    Alfons Blomme

    ‘Bomenrij’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.

    ‘Row of Trees’, oil on canvas, signed A. Blomme.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #589
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    ‘Paddestoelen’, olieverf op doek, getekend A. V. Meirvenne en gedateerd ‘77.

    ‘Mushrooms’, oil on canvas, signed A. V. Meirvenne and dated ‘77.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #509
    Jean Baptiste Madou
    Period: 1796-1877

    “De Meid”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1865.

    "The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #674
    Gilberte Dupret

    ‘Stilleven met bloemen’, olieverf op paneel, getekend Gilberte Dupret en geateerd 1938.

    'Still life with flowers', oil on panel, signed by Gilberte Dupret.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #214
    Idsidore Verheyden
    Period: 1846 - 1905

    “Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #152
    Clement Van Droogenbroek
    Period: 1875-1966

    “Stilleven met haring en sardines”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Herring and Sardines". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 63 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #519
    Paul Verdussen
    Period: 1868-1945

    Een lot van 3 schilderijen, met weide en hoevezichten, waarvan 1 olieverf op doek en 2 op board. Onderaan gesigneerd.

    A lot of 3 paintings, with pasture and farm views, 1 oil on canvas and 2 on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #254

    Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind XIXde eeuw.

    An Italian mirror with a gilt frame and sculpted elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 108 x 64cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #352

    Een piëdestal in gegoten kunststof met hierop een buste van een jong meisje.

    A pedestal in cast plastic with a bust of a young girl on top.
    No longer available
    Dim. h 98 cm (enkel zuil)
    Estimate: € 60 / 80
  • #108

    Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.

    Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.
    No longer available
    Dim. L. 23,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #626

    Een zijden bidtapijtje met floraal decor.

    A silk prayer rug with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een lot van twee Nederlandse ‘Brodie’-brandweerhelmen uit de periode van de tweede wereldoorlog.

    A lot of two Dutch 'Brodie' fire helmets from the period of the second world war.
    No longer available
    Dim. H: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694

    Een houten humidor/muziekdoos met een wapenschild en sigaar afgebeeld op het deksel.

    A wooden humidor/music box with a coat of arms and cigar depicted on the lid.
    No longer available
    Dim. 8.5 x 25.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #578

    Een set van twee Chinese porseleinen vazen met lampions en vazen in het decor.

    A set of two Chinese porcelain vases with lanterns and vases in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #437

    Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.

    A small cup made of Imari porcelain. Early 19th century, several damages.
    No longer available
    Dim. Ø 15 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #493

    Een tafelgarnituur van verguld brons en kleurloos kristal. Een centrale coupe gedragen door spanjoletten en een centrale voet met guirlandes. Twee kandelaars op driepoot met fabeldieren. Napoléon III stijl.

    A table set of gilt bronze and colorless crystal. A central bowl supported by spanjolets and a central foot with garlands. Two candlesticks on tripod with mythical creatures. Napoléon III style.
    No longer available
    Dim. 38 x 60 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #379
    Mattel

    Een vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).

    A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).
    No longer available
    Dim. 28 x 19 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    No longer available
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More