Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.
Isaac Israels

‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.

'Street view at dusk', charcoal on paper, drawn by Isaac Israels.
Dim. h 36 x b 24 cm
SKU: 2908230152.
Category: Tekening.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #152
Estimate: € 2000 / 3000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #742
    Jef Vaes

    Een tekening getiteld ‘ontmoeting en tegemoetkoming’, gesigneerd Jef Vaes.

    A drawing titled 'Encounter and Accommodation', signed by Jef Vaes.
    No longer available
    Dim. h 16 x b 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #462
    Jef Vaes

    Een tekening, gemengde techniek, getiteld ’in en uit’ en gesigneerd Jef Vaes.

    A drawing, mixed media, titled 'in and out' and signed Jef Vaes.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #362
    P. Laeremans

    “Losgeslagen boot” & “Boshuisje”. Een lot van twee tekeningen op papier, onderaan gesigneerd “P. Laeremans”.

    "Unmoored boat" & "Forest cabin". A lot of two drawings on paper, signed at the bottom "P. Laeremans."
    No longer available
    Dim. 17 x 25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224

    ‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?

    "Two Sisters," mixed media, 19th century, in an oval mat and gilt frame.
    No longer available
    Dim. h 26 x b 19 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #242

    ‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.

    "Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.
    No longer available
    Dim. h 33 x b 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #219
    Floris Jespers

    “Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.

    "Hoevezicht" (Farm View). A drawing, charcoal on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 17 x 24cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #4

    “Vlinderbloem”. Een met vlindervleugels belegde compositie in bloemvorm, mixed media op papier.

    "Butterfly flower". A composition in the shape of a flower adorned with butterfly wings, mixed media on paper.
    No longer available
    Dim. 39 x 23cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #38

    Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.

    A religious lot consisting of a framed photo of a priest, a drawing of Christ, and an Art Deco style plaster Christ statue.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #474

    “Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.

    "Cabardouche". A drawing, pencil on paper. Monogram "HMP".
    No longer available
    Dim. 35 x 23cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #722

    ‘Kapoentje’, een houtskooltekening op papier gesigneerd Albert Van Dyck.

    "‘Kapoentje’ is a charcoal drawing on paper, signed by Albert Van Dyck."
    No longer available
    Dim. h 26 x b 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    “De zes Joden”. Een tekening op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Opschrift achterzijde “1977”.

    "The six Jews". A drawing on paper, signed illegibly at the bottom. Inscription on the back reads "1977".
    No longer available
    Dim. 18 x 28cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #704

    ‘Oud vrouwtje’, een pasteltekening gesigneerd Albert Van Dyck.

    "Old lady", a pastel drawing signed by Albert Van Dyck.
    No longer available
    Dim. h 30 x b 25 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #208

    Een rechthoekige sigarendoos van massief zilver met houten interieur. Gemerkt Made in Italy, Sterling en 925/1000.

    A rectangular cigar box made of solid silver with a wooden interior. Marked Made in Italy, Sterling, and 925/1000.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #791

    Een bronzen vide-poche met de voorstelling van 2 olifanten, onderaan gesigneerd HK.

    A bronze vide-poche depicting 2 elephants, signed HK at the bottom.
    No longer available
    Dim. 2 x 25 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #183

    Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.

    A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #562
    Scailmont

    Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #333

    Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.

    A set of 4 different bronze sculpted wall lamps. Various ornaments and light sources.
    No longer available
    Dim. H: 60-92 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #154
    Lazare Volovick
    Period: 1902 - 1977

    ‘De Pianiste’, olie op doek, getekend Volovick. Met verfschade.

    'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.
    No longer available
    Dim. h 54 x b 73 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #564

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

    Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #597

    “Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)

    "Running panther." A modern sculpture with black glass fragments on plaster (?)
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #711

    Een lot Afrikaanse 6 metalen speerpunten en 4 pijlpunten.

    A lot of African 6 metal spearheads and 4 arrowheads.
    No longer available
    Dim. L: 42-82 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #227

    Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten en een dito langwerpige coupe met twee oren, motief met getorste ribben.

    A pair of silver-plated metal candle holders with three light points, as well as a similar elongated bowl with two handles, featuring a twisted rib design.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #121
    George Van de Voorde

    Een beeld in zamac met marmeren voet getiteld ‘la chasse à l’aigle’ in de marmer gesigneerd Van de Voorde George.

    A sculpture in zamak with a marble base titled 'la chasse à l'aigle', signed in marble by Van de Voorde George.
    No longer available
    Dim. 61 x 60 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een lot van 17 stuks mineralen.

    A lot of 17 pieces of minerals.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More