#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#38Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.
#242‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.
"Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.No longer availableDim. h 33 x b 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
"The six Jews". A drawing on paper, signed illegibly at the bottom. Inscription on the back reads "1977".No longer availableDim. 18 x 28cmEstimate: € 50 / 80
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#209A. Vermeulen“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
"Seaview". A painting, oil on canvas, signed and dated 1911 at the bottom.No longer availableDim. 47 x 77cmEstimate: € 120 / 200 -
#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#130Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.56 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#486Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#743Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
An African women's mask in bronze with wool decoration on a metal base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Waarschijnlijk VSL, niet gemerkt.
Large bowl made of colorless cut crystal. Probably VSL (Val Saint Lambert), not marked.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Geabstraheerd Bloemstilleven" translates to "Abstract Flower Still Life" in English. It is a painting with mixed media on panel. It has a monogram "LL".No longer availableDim. 60 x 50cmEstimate: € 600 / 800