#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#38Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.
#242‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.
"Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.No longer availableDim. h 33 x b 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
"Hoevezicht" (Farm View). A drawing, charcoal on paper. Signed.No longer availableDim. 17 x 24cmEstimate: € 150 / 200
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#553Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534J. Cornélis“Romeo en Julia” (gesigneerd) en “Jonge Spaanse” (niet gesigneerd). Twee aquarellen uit het midden van de XXste eeuw.
"Romeo and Juliet" (signed) and "Young Spanish" (not signed). Two watercolors from the mid-20th century.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988‘Stilleven’, olie op paneel, getekend De Saeger Louis.
'Still life', oil on panel, signed De Saeger Louis.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Lucien PesseyEen religieus houtsnijwerk van Franse beeldhouwer.
A religious wood carving by a French sculptor.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#668Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
An 18 carat white gold necklace with pendant set with a pendant amethyst with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 300 / 400 -
#205NouveltaEen handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of midnight blue leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 50