#242‘Duinlandschap’, gemengde techniek, getekend Andre verhorst en gedateerd 1949.
"Dune Landscape," mixed media, drawn by Andre Verhorst and dated 1949.No longer availableDim. h 33 x b 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#38Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
"Hoevezicht" (Farm View). A drawing, charcoal on paper. Signed.No longer availableDim. 17 x 24cmEstimate: € 150 / 200
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#336Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#421W. GERMANYEen paar vintage aardewerken vazen. Genummerd en gemerkt W. GERMANY.
A pair of vintage earthenware vases. Numbered and marked W. GERMANY.No longer availableDim. 27cm & 21cmEstimate: € 40 / 70 -
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#685Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#325‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#218Daum, FranceEen paar kandelaars met twee armen op ongelijke hoogte. Kleurloos kristal. Gemerkt.
A pair of candle holders with two arms at different heights. Colorless crystal. Marked.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#372Een reproductie van een tekening van Watteau, Een reproductie van een landschap van Corot, twee van handschriften van Da Vinci. (AID1255 e.v.
A reproduction of a drawing by Watteau, a reproduction of a landscape by Corot, and two handwritten manuscripts by Da Vinci. (AID1255 and onwards.)No longer availableDim. 18x25 cm33x20 cm16x23 cm (2)Estimate: € 60 / 80