Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.
Alfred Van Neste
Period: 1874 - 1969

“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
Dim. 28 x 38 cm
SKU: 2202220029.
Category: Grafiek.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #29
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van Neste

  • #294
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.

    « Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #19
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.

    « Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.

    "Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 50

Similar lots by type

  • #609
    Roger Somville
    Period: 1923 - 2014

    “Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #639
    Edgard Tytgat
    Period: 1879 - 1957

    “Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.

    "Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #69
    Anto Diez
    Period: 1914 - 1992

    “Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/50 buiten de plaat.

    « Paysanne itinérante ». Une gravure. Signée et numérotée 30/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #592
    Etienne Le Compte
    Period: 1931 - 2010

    “Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.

    " Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.

    "Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #329
    Maurits Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    "Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #434
    Ronald Brooks Kitaj
    Period: 1932 - 2007

    “Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.

    "Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 68 x 94 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #44
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #479

    “Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.

    « Marilyn ». Une sérigraphie d'après l'oeuvre d'Andy Warhol. Édition du Sunday B. Morning.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #324
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Détresse”. Een lithografie”. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Détresse". Une lithographie ». Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45 x 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #454

    “Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.

    « Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.
    No longer available
    Dim. 67 x 54 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #519

    “Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.

    "Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.
    No longer available
    Dim. 59 x 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #299

    “La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.

    « La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    Jos De Swerts

    “De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    "Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #319
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    "Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 50x40cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #224
    Joz. De Swerts

    Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.

    Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.
    No longer available
    Dim. 110 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474
    Janet Treby
    Period: °1955

    “Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.

    "Les jours d'Elysia". Une sérigraphie. Signée et numérotée 149/385 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 81 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #292
    Jos De Swerts

    “Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    « Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #314
    Michel De Goeye
    Period: 1900 - 1958

    “Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

    "Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #502

    Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.

    Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.
    No longer available
    Dim. 118 x 101 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #306

    Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.

    Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. H:123cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #370

    Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .

    Quatre alliances différentes en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 11,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #576

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 284x240cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272

    “Stilleven met bloemen en voorraadpotten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan. Kleine beschadeging rechts boven.

    "Nature morte aux fleurs et pots de conservation". Huile sur toile. Signée illisible en bas à droite. Dégâts mineurs en haut à droite.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #335

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.

    Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.
    No longer available
    Dim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #471

    Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.

    Un plat chinois en porcelaine émaillée.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #389

    “Damesportret.” Olieverf op hout. Draagt monogram M.L. ‘Espagne’.

    "Portrait de dame." Huile sur bois. Porte le monogramme ML 'Espagne'.
    No longer available
    Dim. 37 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #692
    Boch

    Een aardewerken visservies, bestaande uit acht borden, een terrine en twee schotels. Gemerkt.

    Un service à poisson en faïence, composé de huit assiettes, une terrine et deux soucoupes. Marqué.
    No longer available
    Dim. H:18cm Ø:25cm L:35-53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574

    “Abstracte compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.

    "Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662

    een juwelenkabinetje in de vorm van een meesterstuk met twee deurtjes, vier schuifjes en een compartiment onder klapblad.

    une armoire à bijoux en forme de chef-d'œuvre avec deux portes, quatre coulisses et un compartiment sous l'abattant.
    No longer available
    Dim. 27x32x16cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More