Other lots by Van Neste
-
#294Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.
« Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 61 x 48 cmEstimate: € 35 / 40 -
#19Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35 / 50
Similar lots by type
-
#609Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014“Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#639Edgard TytgatPeriod: 1879 - 1957“Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
"Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.No longer availableDim. 39 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 45,5 x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69Anto DiezPeriod: 1914 - 1992“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/50 buiten de plaat.
« Paysanne itinérante ». Une gravure. Signée et numérotée 30/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 47 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#592Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010“Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 27,5 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
#329Maurits LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
"Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 45 / 60 -
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350 / 550 -
#44Roger Hebbelinck“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50 / 75 -
#479“Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
« Marilyn ». Une sérigraphie d'après l'oeuvre d'Andy Warhol. Édition du Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130 / 150 -
#324Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Détresse”. Een lithografie”. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Détresse". Une lithographie ». Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 45 x 27,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#454“Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.
« Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.No longer availableDim. 67 x 54 cmEstimate: € 260 / 300 -
#519“Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.
"Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#299“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Jos De Swerts“De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.
"Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#319Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 50 / 70 -
#224Joz. De SwertsEen origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.
Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474Janet TrebyPeriod: °1955“Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.
"Les jours d'Elysia". Une sérigraphie. Signée et numérotée 149/385 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 52 x 81 cmEstimate: € 120 / 140 -
#292Jos De Swerts“Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
« Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#314Michel De GoeyePeriod: 1900 - 1958“Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
"Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#75HutschenreutherEen uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.
Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#502Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.
Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.No longer availableDim. 118 x 101 cmEstimate: € 250 / 280 -
#306Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120 / 200 -
#370Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .
Quatre alliances différentes en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#576Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 284x240cmEstimate: € 80 / 120 -
#272“Stilleven met bloemen en voorraadpotten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan. Kleine beschadeging rechts boven.
"Nature morte aux fleurs et pots de conservation". Huile sur toile. Signée illisible en bas à droite. Dégâts mineurs en haut à droite.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 75 / 100 -
#335Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.
Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.No longer availableDim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#471Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.
Un plat chinois en porcelaine émaillée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#389“Damesportret.” Olieverf op hout. Draagt monogram M.L. ‘Espagne’.
"Portrait de dame." Huile sur bois. Porte le monogramme ML 'Espagne'.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 500 / 700 -
#692BochEen aardewerken visservies, bestaande uit acht borden, een terrine en twee schotels. Gemerkt.
Un service à poisson en faïence, composé de huit assiettes, une terrine et deux soucoupes. Marqué.No longer availableDim. H:18cm Ø:25cm L:35-53cmEstimate: € 40 / 60 -
#574“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662een juwelenkabinetje in de vorm van een meesterstuk met twee deurtjes, vier schuifjes en een compartiment onder klapblad.
une armoire à bijoux en forme de chef-d'œuvre avec deux portes, quatre coulisses et un compartiment sous l'abattant.No longer availableDim. 27x32x16cmEstimate: € 40 / 60

