Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
Dim. 31 x 24 cm
SKU: 1512200654.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #538

    Een paar kraagvazen van Japans Kutani-porselein met decors van talloze personages. Onderaan gemerkt. Meiji-periode.

    Paire de vases à col en porcelaine japonaise Kutani décorés de nombreux personnages. Marqué en bas. Période Meiji.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #658
    Goebel, Germany

    “Begging for his share”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 9.

    Begging for his share . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. No 9.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #686

    Een reeks van vier Engelse stoelen.

    Une série de quatre chaises anglaises.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #138

    Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.

    Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #235
    Nisus Suisse

    Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. (haakje te herstellen).

    Une montre pour homme en or jaune 18 carats. (Le crochet peut être restauré).
    No longer available
    Dim. 33,57 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #88

    Een runderhoorn met bronzen montuur en voet, versierd met een ramskop en gedragen door een putto. XIXe eeuw. Te restaureren.

    Une corne de bovin à monture et socle en bronze, décorée d'une tête de bélier et portée par un putto. XIXème siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Marianne Rouws
    Period: °1943

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Glas gebroken.

    Composition . Technique mixte sur papier. Signé et daté 93. Verre brisé.
    No longer available
    Dim. 86 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #245

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,47 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,47 ct.
    No longer available
    Dim. 10,97 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #661

    Een lot van 31 gekleurde glazen op voet, bestaande uit 11 blauwe, 11 groene en 9 rode.

    Un lot de 31 verres à pied colorés, composés de 11 bleus, 11 verts et 9 rouges.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #604
    Kris Van ‘t Hof
    Period: °1960

    “Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.

    Composition . Huile sur panneau. Signé et daté '92
    No longer available
    Dim. 84 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #596

    Een gebogen glazen salontafel.

    Une table basse en verre courbé.
    No longer available
    Dim. 39 x 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #421

    Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.

    Une paire de cruches asiatiques en faïence émaillée avec poignée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More