Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
Dim. 31 x 24 cm
SKU: 1512200654.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #191

    Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.

    Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #438

    Een lot van zeven Boeddhistische beeldjes van meerkleurig en verguld Chinees porselein.

    Un lot de sept figurines bouddhistes en porcelaine chinoise multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #569

    Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.

    Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.
    No longer available
    Dim. 78 x 18 cm (5)
    Estimate: € 100 / 160
  • #119

    “Bloemen”. Gemengde techniek. Gesigneerd.

    Fleurs . Technique mixte. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #417
    Val St. Lambert

    Een vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.

    Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334

    Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.

    Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 - 31 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    1 gouden herdenkingsmunt “Koppeling Sojoez-Apollo” genummerd 03422/10000. Au 900/1000. USSR 1975.

    1 pièce de commémoration “Amarrage Soyouz-Apollo”. Numérotée 03422/10000. Au 900/1000. URSS 1975.
    No longer available
    Dim. 34,60 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #238

    “Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.

    Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #234

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.

    Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #492

    “Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.

    Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.
    No longer available
    Dim. 147 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een paar kraagvazen van Japans Kutani-porselein met decors van talloze personages. Onderaan gemerkt. Meiji-periode.

    Paire de vases à col en porcelaine japonaise Kutani décorés de nombreux personnages. Marqué en bas. Période Meiji.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #162
    Laurent Didier Detouche
    Period: 1815-1882

    Een drieluik in zwarte neo-barokke lijst. Olieverf op paneel. Het middenpaneel (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” naar Raphael. De buitenpanelen (31 x 11 cm) met links een kerkvoogd en een heilige en rechts de H. Catharina en een andere heilige. De binnenpanelen (31 x 11 cm) met links een mannelijke en rechts een vrouwelijke heilige. Achteraan een handgeschreven en vergane tekst getiteld “Tryptique sur bois”. Het grootste en het paneel met de H. Catharina gesigneerd en gedat(..)

    Triptyque dans un cadre baroque noir. Huile sur panneau. Au milieu (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” d’après Raphael. Les panneaux extérieurs (31 x 11 cm) présentent un prélat à gauche et un saint et à droite la Sainte Cathérine et un autre saint. Les panneau d’intérieur (31 x 11 cm) à gauche un saint et à droite une sainte. Au verso un texte écrit à la main et effacé intitulé “Tryptique sur bois”. Le plus grand panneau et celui avec Sainte Cathérine signés et datés 1875.(..)
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More