Other lots in this auction
-
#288Goebel, Germany“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.
Little tailor . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 308.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#94Jules De CortPeriod: 1918-1999“Bloemen in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs dans un vase . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#357Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.
Un lot de quinze publications liées à Anvers, dont quatre livrets avec des cartes postales anciennes, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#367Een lot van zeven boeken met betrekking tot moderne kunst:- “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.
Un lot de sept livres liés à l'art moderne: - “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,49 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 900 / 1000 -
#580Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine décoré d'un sage sur un âne et de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en yellow berille met een gezamenlijk gewicht van +- 25,47 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et d'une bérille jaune d'un poids combiné de + - 25,47 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#3Een lot oude kerstballen, vogels, lampions en pieken.
Lot de vieilles boules de Noël, oiseaux, lanternes et pointes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#42Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver flamand . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met kleine diamantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K sereties de petits diamants et rubis ayant un poids total de ca 0,30 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 350 / 450 -
#605Een mooi gevormde regulateur van diverse houtsoorten.
Joli régulateur en bois divers.No longer availableEstimate: € 80 / 100

