#257RCR
Een lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#426ALDO TURA
Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.
#433Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.
Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#56
Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#5Val Saint-Lambert
Een kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
A crystal bowl of Val Saint Lambert coloured green in the mass.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#203Secondo
Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#19Luyckx
“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#147Wolfers Fréres
Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.
#343
Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#536Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#265
Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A light green Val Saint Lambert vase from the 1960s.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 45