Similar lots by type
-
#68H. Alti“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#108Ferdinand RousseauxPeriod: 1892 - 1971“Spelend jongetje op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Petit garçon jouant”. Huile sur toile. Signée et datée. 1924.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100 / 140 -
#158Jos BeeckPeriod: 1912-1986“Trommelspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tambour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Pol Boudry“Portret van een oud vrouwtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une vieille femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#109P. Mertens“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#156G.H.B.“De baadster”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd. Oude toeschrijving aan Breitner op de keerzijde.
“La baigneuse”. Huile sur carton. Monogrammé. Ancienne attribution a Georg Breitner au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#51J. Deman“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#45Clémence BironPeriod: °1889-?“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 60 -
#106J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91J. Dardenne“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Nin“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Aloys de Lignière“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#160Alfred Bollaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1947.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Illisiblement signée et datée 1947.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#60Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950“Koeien aan de Leie”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Vaches au bord de la Lys”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#129Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Lei Tomsin“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#54César De Cock“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 80 -
#71“Portret van een oude Arabische man” en “Portret van een officier”. Respectievelijk olieverf op doek en een églomisé (barst over de gehele rechterzijde).
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 en 55 x 43 cm -
#116“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58W. Hadermann“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#57Twee pentekeningen:- Georges Cornet. “Duinen” (30 x 15 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd en gedateerd 1929.- Willy Cools. “Man met snor” (20 x 24 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd.
Deux dessins à l’encre:- Georges Cornet. “Dunes” (30 x 15 cm). Encre de Chine. Signé et daté 1929.- Willy Cools. “Homme aux moustaches” (20 x 24 cm). Encre de Chine. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#142E. Williame“Poesje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Petit chat”. Huile sur panneau. Signé et daté 1926.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#18Paul Way“The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.
“The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27G. Wagener“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79Estimate: € 80 / 120 -
#50Een voorstelling met honderd vogels. Chinees borduurwerk op zijde in frame.
Représentation de cent oiseaux. Broderie chinoise sur soie. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Urbain. GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Religieus stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte religieuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 65Estimate: € 40 / 60 -
#8Colette CleerenPeriod: °1953“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#110Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop
Deux eaux-fortes:- “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen.- “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 18 en 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Wauters“Schepping en wijding”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met opdracht. 1975.
“Création et consécration”. Lithographie, signée dans la planche. Avec dédicace. 1975.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#141Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918“Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline only

