Similar lots by type
-
#492
“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100/120 -
#372
“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#489
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120/160 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#369
“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
“Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#620
“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
“Vue de l’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 73 cm x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#379
“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60/100 -
#192
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#479
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#182
Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300/500 -
#199Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#364
“Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#494
“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#165
“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250/400 -
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80/100 -
#459
“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#189Ward
“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#462
“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#469
“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100/200 -
#484
“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750/850 -
#204F. Beaufort
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60/100 -
#472
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#50
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 800/900 -
#523Maria Innocentia Hummel
“Schwieriges Problem”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 170/III.
"Problème de Schwieriges". Figurine de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée et numérotée 170/III en bas.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 300/400 -
#152Louis ClessePeriod: 1889-1961
“Stilleven met spreeuwen in trompe-l’oeil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux étourneaux en trompe-l'oeil". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#55
Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 50/80 -
#195Alfons Waterschoot
Een paar portretten van Kempense boeren. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
Une paire de portraits de paysans campinois. Huile sur toile. Signées et datées 1953.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#347
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.
Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#276
Een eikenhouten ééndeurskastje met een lade in de gordel, geflankeerd door twee gebeeldhouwde engelenkopjes. Neo-barok, XIXde eeuw.
Un meuble à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture, flanqué de deux têtes d'anges sculptées. Néo-Baroque, XIXème siècle.No longer availableDim. 91 x 66 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#306
Een intarsia bijzetmeubeltje met twee lades.
Un meuble d'appoint en marqueterie à deux tiroirs.No longer availableDim. 66 x 36 x 86 cmEstimate: € 40/50 -
#85Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100/120 -
#119Suzanne Duchemin
“Vrouw in een landschap bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Femme dans un paysage au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 93 cmEstimate: € 100/120 -
#69Bert AlersPeriod: 1891 - 1972
“Hooiwagen met trekpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Char à foin avec des chevaux de trait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 58 cmEstimate: € 70/100 -
#150
Een 14 K rooskleurige gouden geweven halssnoer.
Un collier tissé en or de couleur rose 14K.No longer availableDim. 17,50 gEstimate: € 450/550