Similar lots by type
-
#572N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#422
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100/120 -
#582Paul Way
“The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.
“The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#634Jozef MousPeriod: 1896 - 1986
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#674M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#469Luc HoenraetPeriod: °1941
“Zonder titel”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 40/100.
“Sans titre”. Litho. Signée et numérotée 40/100 hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#122A. Loots
“Man met pet”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Homme à la casquette”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#689René de ConinckPeriod: Bredene 1907 - Beveren 1978
“Landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#552Amedée LynenPeriod: St-Joost-ten-Node 1852- Brussel 1938
“Stadhuis van Brussel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Hôtel de Ville de Bruxelles”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 67 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#692Maurice Seghers
“Brug over het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pont sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 70/100 -
#482Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#614Tilley
“Landschap”. Olieverf op karton. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#474J. Van Campen
“Het Vleeshuis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La maison des bouchers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#326
Een eikenhouten bergère, bekleed met roze fluweel en leder.
Bergère en chêne. Garniture en velours rose et cuir. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h:100 cmEstimate: € 100/160 -
#185
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en groene kwarts met en gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct et de quartz verts ayant un poids total de ± 30 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 2000/2500 -
#203Val St. Lambert
Een art nouveau vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van een zeilboot op een meer. Gemerkt.
Vase art nouveau en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte d’un voilier sur un lac. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#639Julien Van de Veegaete
“Mannenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#397
Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.
Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#137
Een lot kleurloos en geslepen kristal bestaande uit een koelemmer en twee karaffen.
Trois pièces de cristal taillé incolore comprenant un seau à glace et deux carafes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#146
Een buffetkast met twee deurtjes onder drie laden. Begin XXe eeuw.
Buffet ouvrant à deux portes et trois tiroirs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 120/200 -
#792
Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/60 -
#94Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Moeder met kind in de keuken”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et enfant dans une cuisine”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#382Th. Hattier
“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#371Bing
Een speelgoedfornuis van gietijzer en koper met spiritusvuur.
Poêle à jouer en fonte et cuivre aux feux à l’alcool.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#424
Een affiche voor Elixir d’Anvers.
Une affiche pour Elixir d’Anvers.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 50/80