#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125 -
#262Paul Tuerlinckx“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#597ScailmontEen uraniumglazen toiletset bestaande uit 8 stuks. Enkele schilfers aan de onderrand.
A uranium glass toilet set consisting of 8 pieces. Some flakes on the bottom edge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#101Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#364“Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.
#77Jef LambeauxEen gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#677BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl in Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. h 5,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#216Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.
Massif oak table with carved base and with extendable parts.No longer availableDim. 78 x 125 (232) x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#214W.O. Johann“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mediterranean landscape". painting signed WO Johann.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 240