#412
Een lot van zes losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of six loose watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 18 x 30 - 32 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#546
Een Oosters wollen tapijt.
#433Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.
#617
Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.
A varied uranium glass set.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#101
Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#190
#452
#67
Een porseleinen buste van een dame met hoed.
A porcelain bust of a lady with a hat.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/180 -
#655
Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
#232Karel Van LerberghePeriod: 1889 -1953
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#203Secondo
Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#369
“Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.
“Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 220/280