Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableDim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93August Hellemans“Tijgers”. Een bronzen groep op marmeren sokkel.
#487Een paar blauw-witte dekselvazen van Chinees porselein.
#27Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.
#166Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.
#404“Stier”. Potlood op karton.
#606Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.
Quatre albums avec des titres de Mickey à couverture rigide. Albums 1 (à partir d'octobre 1950), 5, 6 et 8. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#294“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Signatuur onleesbaar.
"Vue sur la rue". Peinture à l'huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#371Vier Chinese rijstkommen met afbeeldingen van goudvissen.
#99Théophile VerstrekenPeriod: 1885 - 1963“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Basse-cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Een sigarettenkastje.
Une boîte à cigarettes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 45