Other lots by de Vos
#52Rudi de VosPeriod: °1944
“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#92Rudi de VosPeriod: °1944
#72Rudi De VosPeriod: °1944
“Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#74Rudi de VosPeriod: °1944
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#89Rudi de VosPeriod: °1944
“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#99Rudi de VosPeriod: °1944
“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#102Rudi de VosPeriod: °1944
“De Leeuw van Waterloo”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#204
Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#698
Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#307
#412
“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#28
Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#405
#257Jan Antheunis
#554
Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#395
Een driedelig haardstel van messing met staander.
#83
Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#497
Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#776
Een ovaal houten salontafel met onderschap.