#277Boch Frères Keramis
Een aardewerken vaas met verguld bloemendecor in een donkerblauwe fries op lichtblauwe fond. Vorm 805. Decor 567.
Vase en faïence à décor floral doré dans une frise bleue foncée sur fond bleu clair. Forme 805. Décor 567.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#275
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 1750/1850 -
#542
Een Chinese replica van een Gunto type 98. Tsuka en tsuba los.
#529Artimede
#86
Een grijsgepatineerde roterende magazinestandaard.
#655
#658
Een vaas van meerkleurig Duits aardewerk.
#368Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen pique-fleurs.
#289
“Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bruxelles". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#500
Un collier à maillons en or jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 35,86 gEstimate: € 1100/1200 -
#640
Een halssnoer met verschillende kleuren amber.
#466
Een Chinees houten reiskoffer met smeedijzeren beslag en hengsels.
Coffre de voyage chinoise en bois avec garnitures et poignées en fer forgé.No longer availableDim. 93 x 96 x 48 cmEstimate: € 100/150