Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
Capodimonte

“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.

“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.
Dim. h: 35 cm
SKU: 2504170327.
Categories: Koper, Porselein, Verlichting.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #327
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303
    Capodimonte

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.

    “La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More