#94Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#38Chr. Lammerer, RegensburgEen oude rode studentenkepie in originele doos.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,52 ct.No longer availableDim. 8,02 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#293Een dekselvaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld Cantondecor. Op houten sokkels.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor Canton polychrome. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#350Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 37,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#128Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
#412Een lot van vier oude gravures.
#46Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
#92“Le rappel”. Olieverf op paneel. Belgische school, XIXde eeuw.
”Le rappel”. Huile sur panneau, école belge, XIXème siècle.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#124Albert Steel“vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120