#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#338Een beeld van meerkleurig composiet door Guiseppe Armani.
#130Een 18 karaats roze gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Un bracelet esclave en or rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 9,84 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 350 -
#419Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Bleek in het begijnhof”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
#91Een schenkkan van glas en messing op marmeren voet.
#28Een antieke vierhoekige stolp op houten sokkel.
#17Een lot antiek messing, bestaande uit twee wijwatervaatjes, een kruisbeeld, een aquamanile en een olielamp.
Un lot de laiton, comprenant deux bénitiers, un crucifix, une aquamanile et une lampe à huile.No longer availableDim. h: 8 - 37 cmEstimate: € 25 / 50 -
#256Eikenhouten eetkamer in Henri II-stijl, bestaande uit twee tweeledige buffetten met telkens onderaan twee paneeldeuren en bovenaan een spiegeldeur, een tafel met parketwerk en zes stoelen met gecanneerde zit en rug.
Une salle à manger en chêne style Henri II, comprenant deux buffets à deux corps à portes panneau en dessous et porte à miroir au dessus, une table parquetée et six chaises aux sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 100 / 120