Similar lots by type
-
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#532“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
"Stylized lower body." A painting, gouache on paper. -
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#589Guy Van den BulckeTwee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#452“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.
"Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas. -
#213Frans VantongerlooPortret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#404Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper. -
#439Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986“De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.
"The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies." -
#389Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen. -
#529“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#379Leo FranssenPeriod: 1905 - 1990“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.
"Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen. -
#399Tony AgostiniPeriod: 1916 - 1990“Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.
"Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#574“Dorpszicht”. Aquarel op papier, gesigneerd. Japans werk.
"Village View". Watercolor on paper, signed. Japanese work. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#211Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.
A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#117Christofle FranceEen vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked. -
#199“Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.
"Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens. -
#58Christofle FranceEen set van 6 verzilverd metalen eierdopjes op schaaltje. Gemerkt.
A set of 6 silver-plated metal egg cups on a tray. Marked.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#214Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
"Tower of Babel." A copper engraving on paper. Signed at the bottom of the plate. -
#47Christofle FranceEen set van 13 verzilverd metalen onderzetters, gemerkt.
A set of 13 silver-plated metal coasters, marked. -
#127Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, model Folio, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, model Folio, marked on the bottom. -
#57Christofle FranceEen set van 2 verzilverd metalen kandelaars, één arm is hersteld. Gemerkt.
A set of 2 silver-plated metal candlesticks, one arm has been repaired. Marked. -
#198Een samengesteld beeld voorstellend een Romeinse strijdwagen, diverse materialen waaronder zamak en messing, op een groen marmeren voet.
A composite sculpture depicting a Roman chariot, various materials including zamak and brass, on a green marble base. -
#194“Stilleven met perziken”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still Life with Peaches". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. -
#489“Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Two heads". Engraving. Signed outside the plate.

