#415Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
A Delft blue and white porcelain lidded vase with floral decoration.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#114Massolovski AlthoffEen stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#758Een Afrikaans beeld gemaakt uit been, een geperforeerd hoofd met aan weerskanten van het lichaam een geperforeerd masker.
An African sculpture made of bone, featuring a perforated head with a perforated mask on each side of the body.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#197Christofle FranceEen paar groenteschalen met deksels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. In oorspronkelijke dozen en met stofhoezen.
A pair of vegetable bowls with lids made of silver-plated metal. Marked on the bottom. In their original boxes and with dust covers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100