Similar lots by type
-
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939
“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30/50 -
#379
Twee grafische werken, waarbij één naar een werk van Scharlaken en één naar Rubens.
Deux gravures, dont une d’après Scharlaken et une d’après Rubens.No longer availableDim. 69 x 48 cm & 53 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#82
Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’
Un lot de trois cartes du XVIIIième siècle: “ Les Amazones”, “Amérique du Sud”, et “Amérique Central”.No longer availableDim. ± 23 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#509Rendland
“Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.
”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#383
Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
Un petit lot en relation avec le tourisme du Congo belge.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#592Corneille
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130/140 -
#494Luk Duffour
“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#254Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.
“Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.No longer availableDim. 10,5 x 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#504
“Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.
”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.No longer availableDim. 61 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#362
“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80/100 -
#524
Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50/55 -
#402Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“De rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 8 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#792Debois
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 81/99 buiten de plaat.
Litho signée, datée ‘84 et numérotée 81/99 hors planche.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 cmEstimate: € 40/60 -
#519
“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#624Corneille
“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 320/360 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30/50 -
#399Brakeli
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25/35 -
#474
“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#392
“Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.
”Portrait de femme”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#529Gerard GaudaenPeriod: 1927 - 2003
“De pasgeborene”. Een grafische collage op papier”. Gesigneerd. Artiestenproef.
”Nouveau-né”. Collage graphique sur papier. Signé. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30/40 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#749Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bali”. Gravure sur bois. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#404F. Bervoets
“Vrouwenstudies”. Drie etsen. Artiestenproeven. Gesigneerd buiten de plaat.
“Etudes de femmes”. Trois eaux-fortes. Epreuves d’artiste. Signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 10,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863
“Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.
“Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 350/450 -
#393Sadler
Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/30 -
#283De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#122Joseph VernerPeriod: 1923-1991
“Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#215Charles et Charlus France
Een zwarte geldbeugel van leder.
Porte-monnaie en cuir noir.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 35/50 -
#310
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,46 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,46 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 800/900 -
#368Val St. Lambert
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#172
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#452
Een vierkant tinnen vaasje met gedreven decors van een vogel op een bloeiende tak. China, omstreeks 1900.
Petit vase carré en étain à décor repoussé d’un oiseau et d’une branche fleurie. Chine, vers 11900.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 60/70 -
#119Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#582
“Alpengezicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Paysage des Alpes”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120/180