Similar lots by type
-
#597
“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60/80 -
#183
“Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.
"Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/240 -
#121Gustave Buchet
“Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
"Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. 38 x 74 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#588Goebel, Germany
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35/45 -
#118P.J. Mène
“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
"Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 120/200 -
#601Nadal
Een beeldje van Spaans porselein. Genummerd.
Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700/750 -
#128
“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150/180 -
#401
“Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.
"Silex". Œuvre d'art en plâtre patiné. Porte une signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 300/500 -
#447
Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.
Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.No longer availableDim. 84 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#97
Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.
Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. 24 x 60 x 11 cmEstimate: € 30/40 -
#525
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200/3400 -
#138
“Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.
"Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/380 -
#197J. Duquet
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#161
“Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.
"Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#148
Een witmarmeren panter.
Une panthère en marbre blanc.No longer availableDim. 60 x 22 x 13 cmEstimate: € 700/800 -
#407
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#311
“Vrouw met vogelkooitje”. Een beeldje van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw.
"Femme avec une cage à oiseaux". Une figurine de porcelaine française multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#319
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#418Goebel, Germany
“Sommertanz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 353/0.
"Sommertanz". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 353/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#130Titus Genève Swiss
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#27
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.
Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#467
Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
Un pichet chinois dans l'esprit de la porcelaine de Kendi.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#564Goebel, West-Germany
“Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
«Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 80/120 -
#547
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. Delen I tot en met XXV Franstalig, drie Nederlandstalige volumes met betrekking tot de eigendommen De Croÿ in Vlaanderen. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat. Bijgevoegd drie uitgaven: “Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ”; “Een stad en een geslacht, Leuven & Croÿ” & “Abbayes et Collegiales entre Sambre et Meuse”.
'Albums de Croÿ'. J.M. Duvosquel. Éd. Crédit communal 1985 - 1996. Volumes I à XXV en français, trois volumes en néerlandais relatifs aux propriétés De Croÿ en Flandre. Couvertures rigides avec jaquette en très bon état. Ci-joint trois éditions : « Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ » ; « Une ville et une génération, Louvain & Croÿ » & « Abbayes et Collégiales entre Sambre et Meuse ».No longer availableEstimate: € 750/1000 -
#186
Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.
Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.No longer availableDim. 95x200x50cmEstimate: € 50/80 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een landschap. Bovenaan gerestaureerd.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Restauré au dessus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60/80 -
#549J. Berckmans
“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#110
Een 18 K geelgouden armband bezet met één briljant van +- 0,15 ct.
Un bracelet en or jaune 18 kt serti d'un diamant de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 9,63 gEstimate: € 350/400