Other lots in this auction
-
#653
Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#659
Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.
Lot d'une vingtaine de lampes à huile anciennes aux décors variés.No longer availableDim. H:10-15cmEstimate: € 40/60 -
#670
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. (twee steentjes terug gezet worden).
Une alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct (deux pierres à remettre).No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 500/600 -
#419
“Surrealistische compositie met personage.” Gemengde techniek op doek. Lichte beschadigingen. Draagt handtekening.
"Composition surréaliste avec caractère." Technique mixte sur toile. Dégâts légers. Porte une signature.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#426
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120/160 -
#236
Een lage eikenhouten tafel met vier leeuwenkoppen als poten. Blad recenter.
Une table basse en chêne avec quatre têtes de lion pour pieds. Feuille plus récente.No longer availableDim. h: 63 cm Ø: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een zeshoekig bijzettafeltje met beige marmeren blad en met verguld bronzen beslag.
Une table d'appoint hexagonale avec plateau en marbre beige et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 78 x 61 x 53 cmEstimate: € 50/80 -
#159
“Geromantiseerd rivierlandschap met personages bij een bootje”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Paysage fluvial romantique avec des personnages près d'un bateau". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 81 cmEstimate: € 250/350 -
#229Joz. De Swerts
“Stilleven met kruiken en fruit”. Olieverf op paneel. Mooi ingelijst en achter glas. Gesigneerd.
"Nature morte aux pichets et aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Joliment encadré et sous verre. Signé.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 50/80 -
#286
Een zuil van meersoortig marmer met korinthische kapiteel van messing. Lichte schade aan de bovenkant.
Une colonne de marbre multicolore avec chapiteau corinthien en laiton. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 100/140 -
#246
Een eikenhouten kastje in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde hoofdjes en mooi uitgewerkt paneeldeurtje.
Un cabinet en chêne de style néo-gothique, orné de têtes sculptées et d'une porte à panneaux joliment travaillée.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#574
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120