Other lots in this auction
-
#633
Een lot van drie geglazuurd aardewerken koffiepotten, waarbij één met losse filter.
Lot de trois cafetières en faïence vernissée dont une avec filtre séparé.No longer availableDim. h: 27 cm - 24 cmEstimate: € 25/35 -
#518
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#284B. Bosschaert
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#120
Een 14 K geelgouden broche in de vorm van een geëmailleerde zwarte kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche en or jaune 14 kt en forme de chat noir émaillé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 550/650 -
#92
“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100/140 -
#31Period: 1911
Een paar M3 munitiepatronen.
Une paire de cartouches de munitions M3.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#502
Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.
Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.No longer availableDim. 118 x 101 cmEstimate: € 250/280 -
#637
“Larousse Universel en 2 volumes”. 1922 & 1923. Deel 1 met enkele losse pagina’s.
"Larousse Universel et 2 tomes". 1922 & 1923. Tome 1 avec quelques pages volantes.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#148
Een paar antieke Libanese schoentjes, bezet met gedreven en verzilverd messing en getooid met een vogeltje.
Une paire de chaussures libanaises anciennes, sertie de laiton martelé et argenté et décorée d'un oiseau.No longer availableDim. H:12cm L:21cmEstimate: € 120/180 -
#457
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met decor van bloemen en vogels.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#519
“Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.
"Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 220/240 -
#521
“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850/950