Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Surrealistische compositie met personage.” Gemengde techniek op doek. Lichte beschadigingen. Draagt handtekening.

“Surrealistische compositie met personage.” Gemengde techniek op doek. Lichte beschadigingen. Draagt handtekening.

"Composition surréaliste avec caractère." Technique mixte sur toile. Dégâts légers. Porte une signature.
Dim. 69 x 49 cm
SKU: 2202220419.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #142
    Venckeleer

    “Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    ”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #665

    Een lot messing, bestaande uit twee grote ketels en een tweedelig haardstelletje.

    Un lot de laiton, composé de deux grandes chaudières et d'un ensemble de cheminée en deux pièces.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #85

    Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.

    Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #190

    Een 18 K wit en roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,92 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #455

    Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.

    Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #41

    Een paar kleine hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    Paire de petits vases en corne en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #33
    Capodimonte

    “Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.

    "Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #368

    Een balustervaas (h: 28 cm), een dekselvaas (h: 33 cm) en een schotel van Limogesporselein, versierd met meerkleurig bloemendecor en vergulde randen. Onderaan gemerkt. (Ø 20 cm)

    Un vase balustre (h : 28 cm), un vase à couvercle (h : 33 cm) et un plat en porcelaine de Limoges, à décor de fleurs multicolores et tranches dorées. Marqué en bas. (Ø 20 cm)
    No longer available
    Dim. H:32cm Ø:27cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #573

    Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.

    Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #487

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364

    Een fijn uitgestoken hardhouten dienbblad met fijn geborduurde kimonobanden van zijde onder glas.

    Un plateau en bois dur finement sculpté avec des bretelles de kimono en soie finement brodées sous verre.
    No longer available
    Dim. 58 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #345

    Een paar smeedijzeren haardbokken.

    Une paire de chenets en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 52 x 55 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More