Other lots in this auction
-
#401
Een lot Imariporselein, bestaande uit een vaasje (h: 23 cm), een rechthoekig schaaltje (21 x 18 cm) en een rond kommetje met zilveren handvaten. (Ø 26,5 cm).
Lot en porcelaine d'Imari, composé d'un vase (h : 23 cm), d'un plat rectangulaire (21 x 18 cm) et d'une coupe ronde aux anses en argent.(Ø 26,5 cm).No longer availableDim. H:22cm Ø:20cmEstimate: € 35/50 -
#360Wakmann Calendrice, Swiss
Een dameshorloge met lederen bandje en 14 K geelgouden kast.
Une montre pour femme avec bracelet en cuir et boîtier en or jaune 14 carats.No longer availableDim. bruto: 14,85 gEstimate: € 50/100 -
#276
Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus recouvert de vachette. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#523
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#676
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140/220 -
#438
“Vogels in een struik”. Een groep van gesculpteerd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.
"Oiseaux dans un buisson". Un groupe de jadéite sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/130 -
#551
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Un sage chinois de stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/170 -
#578
Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.
Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#163Royal Dux
Een driedelig schouwgarnituur van zachte pasta, bestaande uit een strijdwagen met tweespan en twee amfoorvazen, versierd met hoofden en guirlandes. Onderaan gemerkt. Eén vaas gerestaureerd.
Un ensemble de cheminée en pâte tendre en trois pièces composé d'un char avec deux chevaux et de deux vases amphores, décorés de têtes et de guirlandes. Marqué en bas. Un vase restauré.No longer availableDim. H: 35-50cmEstimate: € 200/300 -
#285
Een bronzen windwijzertje met een vliegende zwaan en op een groen marmeren sokkeltje.
Une girouette en bronze avec un cygne volant et sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#341
Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/50 -
#124
“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200