Other lots by Cornelissen
-
#582Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990
“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 134/300 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et datée 1976, numérotée 134/300 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19,5 cmEstimate: € 100/120 -
#842Rémy Cornelissen
“Don Quichot.” Litho genummerd 35/50. 106e. Gesigneerd buiten de plaat.
”Don Quichotte”. Une lithographie, numérotée 35/50.No longer availableDim. 59,5 x 43,5 cmEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#12
Drie Immerseeltjes.
Trois petites oeuvres par Van Immerseel.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 30/40 -
#799Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 200/220 -
#802Roger Somville
“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#24Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Zes kleurenprenten. Gesigneerd.
Six estampes en couleurs. Signées.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50/80 -
#124Gerard Cox
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33,5 cmEstimate: € 60/100 -
#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Pallieterkalender van het jaar 1928.
Calendrier Pallieter , 1928.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 60/80 -
#759
“Kunstwerk in de Provence” & “Kind in bed”. Twee etsen. Beide gesigneerd binnen en buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
”Oeuvre d’art en Provence” & “ Enfant alité”. Deux eaux-fortes. Signées dans et hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 & 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 20/30 -
#729P. Alechinsky
“Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#434Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De Communie”. Litho. Genummerd 102-240.
”La Communion”. Une lithographie. Numérotée 102-240.No longer availableDim. 37 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#404Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Tours de Gand”. Houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 99/750 buiten de plaat.
”Tours de Gand”. Une gravure sur bois. Signée et datée ‘62, numérotée 99/750 hors planche.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#452
“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#34Roy LichtensteinPeriod: 1923 - 1997
“Seductive girl”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 18/40 buiten de plaat.
”Seductive girl”. Une eau-forte. Signée et numérotée 18/40 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999
Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#339
Een reeks van zeven lithografieën naar XVIIIe eeuwse werken van diverse graveurs.
Une série de sept lithographies d’après des oeuvres du XVIIIème siècle par divers artistes.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#764Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#742P. Alechinsky
“Abstracte compositie met vlakken”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition abstraite, surfaces”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#364De Linée(?)
“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/80 -
#792Lode Bosmans
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#832P. Alechinsky
“Abstract”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une lithographie, signée hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200/220 -
#829Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#754Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#59
“Scène d’Auvergne en 1815”. Een XIXe eeuwse lithografie naar een werk van Horace Vernet.
”Scène d’Auvergne en 1815”. Une lithographie du XIXème siècle, d’après une oeuvre par Horace Vernet.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40/60 -
#622Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
Vier ingekleurde Japanse houtsneden uit de reeks “The Saigoku Pilgrimage Route”. Gesigneerd in de plaat.
Quatre gravures sur bois en couleurs japonaises, de la collection “ The Saigoku Pilgrimage Route”. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 650/750
Other lots in this auction
-
#180
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1400/1600 -
#402Jef Van Tuerenhout
“Naakt”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#20
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450/550 -
#379Yven
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et faïence”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#387
Een lot met zeven verschillende kleine reisklokjes in diverse uitvoeringen. Met sleuteltjes.
Un lot de sept pendules de voyage, divers. Avec clés.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 70/100 -
#181E. Rousseau
“Pijproker met lantaarn”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Fumeur de pipe et lanterne”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320/380 -
#170
Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000/2200 -
#496
Een metalen luchtertje met drie lichtarmen en een centraal lichtpunt, eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Un petit lustre en métal à trois bras et un point lumineux central, se terminant en abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#338Dubois
Vaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.
Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#837
Twee siervaasjes van geblazen Italiaans glas, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en verre soufflécitalien, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#427
Een siervaas van roze kristal. Boheems werk. Gemerkt.
Un vase en cristal rose. Travail Bohémien. Marque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#377
Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
Un miroir triptyque, petite peinture sous verre.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40/50