Other lots by Vandersteen
#787Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
“De Rode Ridder”. Lot de 166 albums de bandes dessinées aux couvertures bleues et argent.No longer availableEstimate: € 70 / 100
#793Jef Nys“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
#781Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#508Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout.
#543Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#717Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.
Lot de six différents oiseaux en bois dont un perroquet, un puffin, une ibis etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een cabochon van calcedoon van ± 18 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine de ± 18 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#587Verzilverd metalen bestek met een rocaillemotief. 8 grote lepels, 8 grote vorken, 8 kleine vorken, 6 dessertlepels en 8 dessertmessen met keur O.W. van Otto Wiskemann. 5 oestervorkjes met keur AB en 9 dessertmessen van een lichtjes afwijkend model.
Couvert en métal argenté à motif rocaille. 8 grandes cuillères, 8 grandes fourchettes, 8 petites fourchettes, 6 cuillères à dessert et 8 couteaux à dessert aux poinçon O.W. pour Otto Wiskemann. 5 fourchettes à huîtres au poinçon AB et 9 couteaux à dessert d’un modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#216Een vierdelige vergadertafel van fruithout in Directoirestijl. Koperen boorden en schoeisel.
Table de conférence en bois fruitier de style Directoire composée de quatre parties dont les bouts sont arrondis. Bordures et sabots en laiton.No longer availableDim. 660 x 130 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#107A. RombautEen bronzen plaquette uit de Eerste Wereldoorlog met opschrift “Salus patriae suprema lex”. Gesigneerd.
Plaquette en bronze de la Grande Guerre, à l’inscription “Salus patriae suprema lex”. Signée.No longer availableDim. 23 x 21 cmEstimate: € 60 / 80