Other lots by Vandersteen
-
#787Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
“Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#791Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.
“De Rode Ridder”. Lot de 166 albums de bandes dessinées aux couvertures bleues et argent.No longer availableEstimate: € 70/100
Similar lots by type
-
#757
Een lot strips, waarbij negentien albums van ‘XIII’, eenentwintig albums van ‘Largo Winch, een album van ‘Harlekijn’ en ‘Een avontuur zonder helden’.
Lot d’albums de bandes dessinées dont 19 albums de XIII, 21 de “Largo Winch”, un album de “Harlekijn” et “Een avontuur zonder helden”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#767Studio Vandersteen
Een lot van 28 albums, waaronder ‘Jerom’, ‘Safari’, ‘Bessy’ & ‘Robert en Bertrand’. We voegen er twee albums van ‘Zilverveer’ aan toe.
Lot de 28 albums de bandes dessinées, dont Jerom, Safari, Bessy et Robert en Bertrand. Nous ajoutons deux albums de Zilverveer.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#763
Een gevarieerd lot van 106 strips, waaronder vakantie- en verzamelalbums, comics, ‘Sammy’, ‘Biebel’, Blake & Mortimer’, enz,
Lot varié de 106 albums de bandes dessinées dont albums de vacances et de collection, comics, Sammy, Biebel, Blake en Mortimer etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#797
Een gevarieerd lot van 88 strips, waaronder ‘Bob Morane’, ‘Yoko Tsuno’, ‘Axel Moonshine’, ‘Luc Orient’, ‘Ravian’, ‘Pieter Aspe’, ‘De laatste Tempelier’, ...
Lot de 88 albums de bandes dessinées dont Bob Morane, Yoko Tsuno, Axel Moonshine, Luc Orient, Ravian, Pieter Aspe, De Laatste Tempelier etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#779
Een lot van vijftien strips, waaronder zeven albums van Kuifje en enkele andere uitgaven uit het weekblad Kuifje.
Lot de 15 albums de bandes dessinées dont sept albums de Kuifje et quelques autres éditions de l‘hebdomadaire Kuifje.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#781
Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#753
Een lot van 50 strips, waaronder Lucky Luke, De Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen, ...
Lot de 50 albums de bandes dessinées, e.a. Lucky Luke, Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen,...No longer availableEstimate: € 50/60 -
#793Jef Nys
“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
“De belevenissen van Jommeke”. Lot de 157 albums de bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 60/70
Other lots in this auction
-
#343Herend
Een porseleinen vaasje met groen en vergulde accenten.
Petit vase cratère en porcelaine aux accents verts et dorés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#341Limoges
Een kleine terrine op schotel en een bijpassend chocoladekannetje van meerkleurig porselein.
Terrine et sousplat et une chocolatière assortie en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#5
Een lot verschillende fantasieringen, sommige met fantasiestenen.
Lot de différentes bagues de fantaisie, certaines serties de pierres de fantaisie.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale aquamarijn van ± 3 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une aigue-marine centrale de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 450/550 -
#331
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#49Jacob Smits
“Ossenkar.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 69/100.
“Char aux boeufs”. Eau-forte. Signée et numérotée 69/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#740
Een kleurrijk wandlopertje bezet met kralen en schelpen.
Couloir mural riche en couleurs serti de perles et de coquilles.No longer availableDim. 130 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een lot van drie grafische werken:- Gorus: Van Straelentoren te Antwerpen. Artiestenproef.- Hebbelinck: Zicht op Mechelen”. Genummerd 59/100.- Van Nesten: Zicht op Antwerpen”. Genummerd 226/350.
Lot de trois gravures:- Gorus: “Van Straelentoren, Anvers”. Epreuve d’artiste.- Hebbelinck: “Vue de Malines”. Numérotée 59/100.- Van Nesten: “Vue d’ Anvers”. Numérotée 226/350.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#746
Een paar fauteuils van gebeeldhouwd mahoniehout, bekleed met beige fluweel. Louis-Philippe.
Paire de fauteuils en acajou sculpté recouverts de velours beige. Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#137
Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#387Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200