Other lots by Vandersteen
Similar lots by type
-
#442
Een lot strips, bestaande uit drie albums van het weekblad Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), drie albums van de Avonturen van Kuifje De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan; ’66 & 67) en een album van Jo, Suus en Jokko (’67).
Un lot de bandes dessinées, comprenant trois albums de Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), trois albums de Kuifje: De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan (’66 & 67) et un album de Jo, Suus en Jokko (’67)No longer availableEstimate: € 30/40 -
#485Herge
“De avonturen van Kuifje”. Een reeks van acht verzamelalbums. Nieuwstaat.
”De avonturen van Kuifje”. Une série de huit albums de collection Etat neuf.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#16
Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20/25 -
#184Alfred Bastien
“Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Forêt de Soignes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 400/ 600 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1300/1500 -
#753
Een verzilverd metalen kandelaar. Onderaan gemerkt.
Un chandelier en métal argenté.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#27
“Harlekijnskoppel”. Een groepje van blauw-wit en verguld porselein Onderaan gemerkt van Royal Dux. We voegen er twee kleine hoornvaasjes aan toe.
”Couple d’Arlequins.” Un groupe en porcelaine bleue et blanche et dorure. Marque sous la base, Royal Dux. Nous ajoutons deux petits vases cornets.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#121
Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
Deux grandes coupes sur pieds en verre noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#652
“Scherpenheuvel”. Een XVIIe eeuwse gravure. 1661.
”Scherpenheuvel”. Une gravure du XVIIième siècle. 1661.No longer availableDim. 45 x 47 cm.Estimate: € 80/120 -
#250
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 850/950 -
#701
Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 70/100 -
#639
Een salongarnituur van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk, bestaande uit een zitbank en een fauteuil met bijbehorend voetenbankje.
Un salon en bois sculpté style Louis XV avec revêtement en tapisserie, comprenant un fauteuil et un canapé et repose-pieds.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#818
Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#290
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 650/750