Other lots by Vandersteen
#743
#739
#353
“De lustige kapoentjes”. Onze éditions par Marc Sleen et une par Kabou.No longer availableEstimate: € 50 / 70
#781
#209Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Boerderij” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#428Liebig
Drie albums van met Chromoprenten. Verschillende thema’s, compleet.
Trois albums contenant des chromos. Différents sujets, complets.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#218Van Immerseel
#94Emiel DevosPeriod: 1886 - 1964
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#444Vlaamse School
“Maskers”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Masques”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#676
Armstoel in eclectische stijl bekleed met roze fluweel. Begin XXste eeuw.
Fauteuil de style éclectique recouvert de velours rose. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#92Etablissements “IXU”
Een elektronisch stralingsapparaat voor medische doeleinden. Jaren ‘20.
#169Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Deux portraits. Lithographies avec une trace de signature dans les planches.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#85
Bague “toi et moi” en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 500 / 600 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
#553
Bronzen buste.
Buste en bronze.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 250 / 280