Other lots by Vandersteen
#442
Un lot de bandes dessinées, comprenant trois albums de Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), trois albums de Kuifje: De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan (’66 & 67) et un album de Jo, Suus en Jokko (’67)No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#485Herge
“De avonturen van Kuifje”. Een reeks van acht verzamelalbums. Nieuwstaat.
”De avonturen van Kuifje”. Une série de huit albums de collection Etat neuf.No longer availableEstimate: € 80 / 100
#277
Een messingen schouwpendule in Napoleon III-stijl met bijpassende kandelaars met telkens vijf lichtpunten. Slingertje manco.
#192Regnier de HerdePeriod: 1914 - 2004
“Marine - Trouville”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Marine - Trouville”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 550 / 600 -
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
#677
Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#56
Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#479
“Vlaams landschap”. Aquarel op papier. Draagt een monogram: Buyse.
”Paysage Flamand”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme: Buyse.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597
Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650 / 1000 -
#662
“Musicerende geishas”. Achterglasschildering. Chinees werk.
#259E. Paul
“Stilleven met zakhorloge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, montre de poche”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 22 x 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#681
Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.
Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#388
#834
Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100