Other lots by Vandersteen
Similar lots by type
-
#442
Een lot strips, bestaande uit drie albums van het weekblad Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), drie albums van de Avonturen van Kuifje De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan; ’66 & 67) en een album van Jo, Suus en Jokko (’67).
Un lot de bandes dessinées, comprenant trois albums de Kuifje (’57, ‘69 & ‘72), trois albums de Kuifje: De krab met de gulden scharen, Kuifje in Tibet & Mannen op de maan (’66 & 67) et un album de Jo, Suus en Jokko (’67)No longer availableEstimate: € 30/40 -
#485Herge
“De avonturen van Kuifje”. Een reeks van acht verzamelalbums. Nieuwstaat.
”De avonturen van Kuifje”. Une série de huit albums de collection Etat neuf.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#431
Drie geïlustreerde boeken. ‘The early work of Aubrey Beardsley’; ‘The later work of Aubrey beardsley’ en ‘ Salome: Aubrey Beardsley and Oscar Wilde’
Trois livres illustrés: ‘The early work of Aubrey Beardsley’; ‘The later work of Aubrey beardsley’ et ‘ Salome: Aubrey Beardsley and Oscar Wilde’..No longer availableEstimate: € 25/35 -
#333
Een goudweegschaaltje in houten etui. Compleet met alle gewichtjes.
Une balance pour or dans un étui en bois. Complet avec les poids.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#620
Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#165
Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.
Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.No longer availableDim. 167 x 149 x 54 cmEstimate: € 50/80 -
#499Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#778Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een drageoir en een blauw vaasje. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal taillé, comprenant un cendrier vert, un drageoir, et un petit vase bleu. Portent une marque.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#101Capodimonte
“Pastorale scène”. Groep van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd.
”Scène pastorale”. Un groupe en biscuit polychrome. Marque à l’arrière et porte une signature.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#8Meissen
Een lotje meerkleurig porselein, bestaande uit een kandelaar, een vaasje en een inktpot.
Un lot d’objets en porcelaine polychrome, comprenant un vase, un chandelier et un encrier.No longer availableDim. h: 8 - 19 cmEstimate: € 25/40 -
#72
“Geloofd zij Jezus Christus”. Een ingelijste devotieplaat met goudpapier. Volkskunst, omstreeks 1900.
”Geloofd zij Jezus Christus”. Une plaquette de consécration encadrée avec la feuille d’or. Art populaire, +- 1900.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 80/100 -
#263
“Musicerende koppels”. Twee groepjes van resp. wit biscuit en blauw en wit porselein.
”Couples musicaux”. Deux groupes en biscuit blanc et porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#152J. F. Hoevenaers
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 150/200 -
#697
Een lot van vier bronzen paarden van verschillende groottes.
Un lot de quatre statues en bronze de tailles différentes représentant des chevaux.No longer availableDim. h: 14 - 40 cmEstimate: € 80/120