#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#306Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal table with twisted foot.No longer availableDim. h 95 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
#61Een oudheidkundige vondst. Antropomorfe kapiteel van steen. Centraal-Amerikaans.
An archaeological find. Anthropomorphic stone capital. Central American.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Een Nepalese zilveren armband met gesculpteerde patronen in het reliëf.
#414Neno Arpeco“Arabisch tafereel”. Een verzilverd reliëf op spiegel paneel. Onderaan gesigneerd, medio ‘80.
#501Nicolas CadaixPeriod: 1840 - 1895“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#35Een lotje van drie terracotta olielampjes, waaronder een Islamitisch Seljuk lampje en twee mogelijk uit Romeinse periode.
A lot of three terracotta oil lamps, including an Islamic Seljuk lamp and two possibly from the Roman period.No longer availableDim. l 14.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#637Een tafellamp met als voet een Chinese dekselvaas met het decor van bloeiende struiken en vlinders.
A lot of Chinese porcelain, Qianlong period, consisting of four plates and four bowls.No longer availableDim. h 4 x Ø 7 cmEstimate: € 80 / 120