#306Een massief houten piedestal in Empire stijl.
A solid wood pedestal in Empire style. -
#182Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
An icon on a panel with 4 images of religious scenes. -
#366Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#229Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#173Frans Vantongerloo‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
#340Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#210Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 1,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.20 ct. and sapphires weighing approximately 3 ct. -
#273Een zwart marmeren klokstel met bijhorende schouwstukken.
A black marble clock set with accompanying mantel pieces. -
#234Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.