#300Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#204Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
#156Een postmodern design tafel met vierkant glazen blad en gebold glazen poten. Toegeschreven ontwerp aan Piero Lissoni voor Glas Italia.
A postmodern design table with a square glass top and curved glass legs. Attributed design to Piero Lissoni for Glas Italia.No longer availableDim. 77 x 150 x 150 cmEstimate: € 600 / 1200 -
#372Walter Gonthier“De naakte dans”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Gonthier en gedateerd 1973.
"The naked dance". A painting, oil on canvas, signed W. Gonthier and dated 1973.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#454Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuur”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 33/200.
"Stylized figure". A lithograph on paper. Signed and numbered 33/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 80 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#195Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#241Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.
A 19th century sawback sword, illegible engravings.No longer availableDim. l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#472Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Zelfportret”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1967.
"Self-portrait". A painting, oil on panel. Signed and dated 1967 at the bottom.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 200 / 300