Other lots in this auction
-
#228Paolo Marioni
Een paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.
Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marqué. Hauteur : vase.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120/200 -
#681
Een antieke messingen koffiepot.
Une cafetière ancienne en laiton.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 35/40 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#660Beloutch
Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis oriental en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 150 x 85cmEstimate: € 50/100 -
#630G. Wante
“Landschap”. Gravure naar de XVIIde eeuw. Achteraan toegeschreven.
"Paysage". Gravure après le 17ème siècle. Attribué au dos.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 40/50 -
#201Val Saint-Lambert
Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 120/180 -
#323Herend
Drie diverse vaasjes van veelkleurig porselein met bloemen en pruimen versierd. Onderaan gemerkt.
Trois vases divers en porcelaine multicolore à décor de fleurs et prunes. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 16 cm à 23 cmEstimate: € 35/45 -
#561
Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.
Plat en porcelaine d'Imari à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#568
Een tabakspot en een klein dekselvaasje van Imariporselein. De eerste met schilfers aan het deksel, het tweede met kleine schilfers aan de basis. XIXe eeuw.
Un pot à tabac et un petit vase à couvercle en porcelaine d'Imari. Le premier avec des éclats sur le couvercle, le second avec de petits éclats à la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#42Jaak GorusPeriod: 1901- 1981
“Hoeve in een landschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
"Ferme dans un paysage". Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35/50 -
#195Alfons Waterschoot
Een paar portretten van Kempense boeren. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
Une paire de portraits de paysans campinois. Huile sur toile. Signées et datées 1953.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#595
Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.
Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 80/100