Other lots in this auction
-
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#125Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,64 ct. en druppelvormige robijnen van ± 6,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,64 ct et de rubis en forme de gouttes de ± 6,30 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 3500 / 3700 -
#494Luk Duffour“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#468Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
Une paire de chiens Fo en jade sculptée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#572Jos Bakx“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#165Georgina von EtzdorfTwee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532Anto Diez“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#570Een drie rijen parelsnoer met een 14 karaats wit en geel gouden slot bezet met saffier en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en kleine diamantjes.
Collier à trois rangées de perles et à fermoir en or blanc et jaune 14 ct serti de saphir et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 27,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#739Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#278Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#597Een eikenhouten bureau met negen laden. Louis-Philippe-stijl.
Bureau en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à neuf tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#673Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met een Fo-hond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs. Couvercle surmonté d’un chien de Phô.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 85 / 90

