Similar lots by type
-
#492“Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.
“Le Sommeil”. Litho d’après une oeuvre de Paul Delvaux. Ed. Le Bateau Lavoir 1972.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#445Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.
Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#52Frans Verbaet“Begijnhof te Lier”. Kleurenets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Béguinage de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Frans Masereel“Grand place - Bruxelles”. Een houtsnede. Gemonogrameerd en gedateerd 1961 binnen de plaat en gesigneerd buiten de plaat.
“Grand’Place - Bruxelles”. Gravure sur bois. Monogrammée et datée 1961 dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540Oosterlynck“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.
“Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#364Frans Hens“Het vlot te Antwerpen” & “Hoevezicht”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 31/100 & 94/100 buiten de plaat.
“Le Radeau d’Anvers” et “Vue de ferme”. Deux eaux-fortes. Signées et respectivement numérotées 31/100 et 94/100 hors planche.No longer availableDim. 15 x 26 & 18 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#729Roger HebbelinckEen paar zichten op Hamme. Ingekleurde etsen. Gesigneerd buiten de plaat.
Paire de vues sur Hamme. Eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#589Marie-Jo LafontaineEen grafisch geassembleerd werk. Toegeschreven aan.
Assemblage graphique. Attribué.No longer availableDim. 56 x 83 cmEstimate: € 220 / 260 -
#17Drie verschillende borden van blauw en wit aardewerk met bloemendecors. Delft, XVIIIe eeuw. Eén zwaar gerestaureerd.
Trois assiettes différentes en faïence bleue et blanche à décor de fleurs. Delft, XVIIIe siècle. Une est très restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#344Charles PinotPeriod: 1817 - 1874“Rue Daniette à Rouen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 86/190 buiten de plaat.
“Rue Daniette à Rouen”. Eau-forte. Signée et numérotée 86/190 hors planche.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 30 / 40 -
#399Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#258Een aardewerken schotel met een blauw en wit decor van vruchten. Delft, XVIIIe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu et blanc de fruits. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#299V. Châtillon“Landschap met watermolen”. Gesigneerd en genummerd 159/250 buiten de plaat.
“Paysage au moulin à eau”. Signée et numérotée 159/250 hors planche.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#232Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Vénération de la Vierge”. Gesigneerd en genummerd 53/100.
“Vénération de la Vierge”. Signée et numérotée 53/100.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 200 / 220 -
#730Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#519Een paar oude Japanse ingekleurde houtsneden met Geisha’s en krijgers. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Paire de gravures sur bois japonaises colorées. Représentant des geisha et des guerriers. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Georg Mathaus SeutterPeriod: 1678 - 1757“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Een oude ingekleurde kaart. Ausberg, Ca. 1730.
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Ancienne carte en couleurs. Ausberg, Ca. 1730.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199“Jonge dame met lam”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Franse school.
“Jeune femme et agneau”. Huile sur panneau. France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 360 / 400 -
#167Een klein verguld Italiaans vitrinekastje. XVIIIe eeuw.
Petite vitrine en bois doré. Italie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 200 -
#395Nicolaus JanseniusEen oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.
Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#341Een lot zilver, bestaande uit negen zoutvaatjes, een briefkokertje, drie flessendoppen en achttien zilveren lepeltjes, waarvan er twaalf een reeks vormen in art decostijl. 800‰.
Lot d’argent comprenant neuf salières, un étui à lettre, trois bouchons, dix-huit petite cuillères dont douze formant une suite de style art déco. 800‰.No longer availableDim. +/- 377 BrutoEstimate: € 120 / 180 -
#683CapodimonteEen buste van Toetanchamon van meerkleurig en verguld porselein naar ontwerp van Mario Pegoraro. Genummerd 279/1000. We voegen er een gelijkaardige buste van Nefertete aan toe, genummerd 878/1000.
Buste de Toutânkhamun en porcelaine polychrome et doré d’après un modèle de Mario Pegoraro. Numéroté 279/1000. Nous ajoutons un buste de Néfertiti numéroté 878/1000.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#236Een grote kist van eikenhout met smeedijzeren beslag en het voorste paneel met gesculpteerde godsdienstige taferelen.
Grand coffre en chêne aux montures en fer forgé. Le panneau avant avec des tableaux religieux sculptés.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#431Een poppenkastje met vier kleine marionetten.
Petit castelet et quatre marionnettes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#300Een lot varia, bestaande uit een zakhorloge met verzilverd metalen kast van Roskopf, een herdenkingsmunt van 500 Frank ter gelegenheid van 150 jaar België en een kunsthanger van zilver.
Lot varié comprenant une montre de poche en métal argenté de Roskopf, une pièce de monnaie commémorative de 500 francs à l’occasion de 150 ans de Belgique et un pendentif en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#314Een lot zilver, bestaande uit twee suikertangen, twee verschillende sauslepels, een serveerlepel en -vork en een opengewerkte taartschep met ivoren handvat. Overwegend Franse stempels.
Lot d’argent comprenant deux pinces à sucre, deux cuillères à sauce, une cuillère et fourchette de service et une pelle à tarte ajourée à manche en ivoire. Le plupart aux poinçons français.No longer availableDim. +/- 404 g BrutoEstimate: € 120 / 180 -
#666Een tweeledige broodkast van donker eikenhout. De bovenkast met gedraaide spijlen en een centraal deurtje met een bloemenmotief. De onderkast met twee laden en een legplank. Voluutpoten.
Panetière à deux corps en chêne foncé. Le dessus consiste de barres tournées et une petite porte centrale décorée d’une corbeille de fleurs. Le dessous à deux tiroirs et étagère. Pieds volutes.No longer availableDim. 201 x 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#792Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.
Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#69Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Docker”. Ets. Gesigneerd en met opdracht buiten de plaat.
“Docker”. Eau-forte. Signée et avec dédicace hors planche.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#739Een partij strips uit de jaren ‘60:- “Alex”. Zes albums.- “De avonturen van Pinkie Pienter” Eén album.- “Chick Bill” Eén album.- “Rik Ringers”. Twee albums.- “De avonturen van Michel Vaillant”. Zes albums.
Lot de bandes dessinées des années ‘60:- “Alex”. Six albums.- “De avonturen van Pinkie Pienter”. Un album.- “Chick Bill.” Un album.- “Rik Ringers”. Deux albums.- “De avonturen van Michel Vaillant”. Six albums.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#625Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200 / 300

