Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
Dim. 73 x 46,5 cm
SKU: 1604240424.
Categories: Aziatisch, doek, Paneel, Schilderij.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #424
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174
    R. Mulders

    “Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 47cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #692
    C. De Cock

    ‘Maritiem zicht bij avondrood’, olieverf op doek, ca. 1960, gesigneerd C. De Cock.

    'Maritime view at sunset', oil on canvas, approx. 1960, signed C. De Cock.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436

    Een set van twee piëdestals in Chinese stijl, zwart geverfd hout met een marmeren blad.

    A set of two Chinese-style pied-de-terre tables, black painted wood with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel.

    A wood-carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #516

    Een gesculpteerde en vergulde vitrine in Oosterse stijl met bordeauxrode velours binnenbekleding.

    A sculpted and gilded display case in Oriental style with burgundy velvet interior lining.
    No longer available
    Dim. 169 x 96 x 53 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #689
    W. Van Herck

    ‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.

    ‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.

    A Brunei kettle, Sarawak Malaysia, 19th century.
    No longer available
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #616

    Een gelakt houten Chinese barkast met uit meerkleurig speksteen gedecoreerde taferelen. Openklapbaar blad, spiegel en flessenhouders binnenin. Kastgedeelte met 2 deurtjes onderaan.

    A lacquered wooden Chinese bar cabinet decorated with scenes in multicolored soapstone. Fold-out top, mirror, and bottle holders inside. Cabinet compartment with 2 doors at the bottom.
    No longer available
    Dim. 108 x 90 x 44,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #733

    Een opvouwbaar Oosters schaakbord in gesculpteerd hout. De schaakstukken zitten in twee laden in het bord.

    A foldable Oriental chessboard in carved wood. The chess pieces are housed in two drawers in the board.
    No longer available
    Dim. h 8.5 x 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een Chinese kast met in relïef bloemen en vogels. Vier deuren en twee laden.

    A Chinese cabinet with relief flowers and birds. Four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 133x 91 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #734

    Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese porcelain Satsuma vases with polychrome and figurative decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x Ø 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.

    A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een verguld houten beeld van een geknielde tempelwachter, Zuid-Oost-Azië.

    A gilded wooden statue of a kneeling temple guardian, South-East Asia.
    No longer available
    Dim. h 95 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #425

    Een houten zwart gelakt vouwtafeltje met dubbel openklapbaar blad, waarvan 1 met schaakbord. Verguld versierd met vogels en floraal decor.

    A wooden black lacquered folding table with double foldable top, one with a chessboard. Gilt decorated with birds and floral motifs.
    No longer available
    Dim. 77,5 x 79 x 81 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #543

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #482

    Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.

    A Chinese carved wooden trunk with figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. 48 x 89 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Zoltan Perlmutter

    Een lot van twee schilderijen en een expositieposter van Perlmutter Zoltan, olieverf op paneel.

    A lot of two paintings and an exhibition poster by Perlmutter Zoltan, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 38 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #569

    “Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.

    "Majapahit." A set of dolls depicting a Hindu princess and an Indonesian prince in traditional attire, adorned with gilded details and brass jewels.
    No longer available
    Dim. 73 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Henry Harris

    “Jongedame te paard”, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd H. Harris.

    "Young Lady on Horseback", oil on canvas in gilded frame, signed H. Harris.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #529

    “Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.

    “Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.
    No longer available
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #526

    Een zwart gelakte Chinese kast met vier deuren. Figuren in het decor.

    A black lacquered Chinese cabinet with four doors. Figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. 150 x 92 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #489
    Niang

    “Sous-verre”. Een Senegalees schilderij in glas van een Afrikaanse dame met kind op rug. Onderaan gesigneerd.

    "Sous-verre". A Senegalese painting on glass of an African lady with a child on her back. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #215

    “Maria met kind”. Een polychroom houten triptiek met religieus tafereel, olieverf op paneel. In een antiek houten kastje.

    "Mary with child". A polychrome wooden triptych with a religious scene, oil on panel. Housed in an antique wooden cabinet.
    No longer available
    Dim. 40 x 62 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #748

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #60

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.72 ct.
    No longer available
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 600 / 650
  • #432
    S. Verlinden

    “Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 53,5 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #315
    ,

    Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.

    A vintage glass lamp base colored green in the mass.
    No longer available
    Dim. H: 41 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #653
    JWA Wuba

    Een houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.

    A wooden Zaanse clock with gilded bronze sculptures of lions, Atlas with the world on his back, and inscription; "Nu Elck Syn Sin." Marked inside, mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliants and baguettes with a total weight of approximately 2.08 ct.
    No longer available
    Dim. 11,05 g maat: 56
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #363

    Een Chinees porseleinen, zeshoekig meerkleurig vaasje met vlinders, floraal en figuratief decor rondom, 19e eeuw. Mist twee oren.

    A Chinese porcelain, hexagonal multicolored vase with butterflies, floral, and figural decoration all around, 19th century. Missing two handles.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575
    Dal Negro

    Een houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.

    A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.
    No longer available
    Dim. 75 x 77 x 77 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #578
    Louis Drimmer

    Een set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.

    A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.
    No longer available
    Dim. h 50 cm (voet grootste lamp)
    Estimate: € 120 / 180
  • #346

    Een gevlamde onyxen piëdestal waarvan de voet uit drie zuilen bestaat.

    A flamed onyx pedestal table with a base consisting of three columns.
    No longer available
    Dim. h 88 x Ø 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #65
    Hergé

    2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.

    2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #159
    Marechal

    “Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.

    "Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #580

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.05 ct.
    No longer available
    Dim. 5,60 g maat 61
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More