#309Louis Apolles
Hoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#359
“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Opschrift aan achterzijde, “V.Put Gerard 28-6-1949.”
#262
‘De Vlucht’, olie op paneel in opzichtige vergulde kader met de voorstelling van een koets beschermd door 2 soldaten. Draagt handtekening.
#506
Een Oosters wollen tapijt.
#450
Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
#791
Een bronzen vide-poche met de voorstelling van 2 olifanten, onderaan gesigneerd HK.
#437Coca Cola
Een retro Coco Cola lichtreclame.
A retro Coca Cola neon sign.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233Daum, France
Een langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347
Een bronzen inkthouder met leeuwenkop en twee potjes.
A bronze sculpted inkwell with a lion's head and two small pots.No longer availableDim. 13 x 32cmEstimate: € 50 / 75 -
#495Hergé
#164
Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#536
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
A hand-knotted wool Persian rug.No longer availableDim. 265 x 175 cmEstimate: € 100 / 120