#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#384Egide Linnig“De Mariazuil op de Oude Vismarkt in Antwerpen”. Een ets op papier. Signatuur “Egit Linnig ft 1841”.
#462Jef VaesEen tekening, gemengde techniek, getiteld ’in en uit’ en gesigneerd Jef Vaes.
#664Pol MaraPeriod: 1920-1998“Vrouw met bandana”. Een mixed print op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/100.
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#441RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1662-1761. Periode ‘70-’72.
A lot of 100 vintage Robbedoes (Spirou) weekly magazine issues. Numbers 1662-1761. Period '70-'72.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#329KlaesRivierzicht met boot, olieverf op doek.
River view with boat, oil on canvas.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 25 / 75 -
#190Een paar 18 karaats witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
A pair of 18 karat white gold heart-shaped earrings set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 6,67 gEstimate: € 700 / 800 -
#303“Super hero comics”. Een lot van 19 vintage strips.
#274A. SchaekenBoszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#578Een paar grote gietijzeren tuinvazen.
A pair of large cast iron garden vases.No longer availableDim. h 70 x Ø 49 cmEstimate: € 350 / 450