#426Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#102Rudi de VosPeriod: °1944“De Leeuw van Waterloo”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#788Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#219Floris Jespers“Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.
#345Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.
#530Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
A pair of oval amethysts with a total weight of approximately 4.12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#77Een bronzen tafellamp met vogelornament en plantaardige details.
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#797W.M.F.Metalen vaas met bloemdecor. Onderaan gemerkt. Ikora.
#698Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
A pair of chairs with woven cane seats made of steamed bent beechwood, inspired by Thonet.No longer availableEstimate: € 35 / 50