#179Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#7Likeurstelletje van verzilverd metaal en geslepen kristal met een karaf en zes borrelglaasjes.
Liqueur set made of silver-plated metal and cut crystal, including a decanter and six shot glasses.No longer availableDim. Karaf H: 20 cmGlaas H: 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#373Kapoentjes“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage album strips.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#322Richard BasseleerMediteraan dorpzicht aan de zee, olieverf op board.
Mediterranean village seascape, oil on board.No longer availableDim. 18.5 x 23.5 cmEstimate: € 25 / 75 -
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A lot of 6 hand-painted porcelain plates. Blue rim with gilded accents. Decorated with birds motif.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 50