#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#382“Weenen” Een gravure op papier. Opschrift “Weenen, de Stoel des H. Roomschen Ryx, gelegen aen den Donau. Vienna, priscis Vindibona, sacri Romani Imperii sedes, Austriae ornamentum.Pet. Schenk Amst: C.P”
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#574“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#367Een Val Saint Lambert glaspasta vaas uit het midden van de vorige eeuw, rose in de massa gekleurd.
A Val Saint Lambert glass paste vase from the mid-20th century, colored pink throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#338Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.
A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#152Isaac Israels‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.
'Street view at dusk', charcoal on paper, drawn by Isaac Israels.No longer availableDim. h 36 x b 24 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#132A. Grimbers“Montana, Lac Moubra”. Berglandschap met een meer, olieverf op doek uit 1929. Gesigneerd.
“Montana, Lac Moubra”. Mountain landscape with a lake, oil painting on canvas from 1929. Signed.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#486Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
A bronze sculpted statue of two pheasants on a two-colored marble base.No longer availableDim. 19 x 54 cmEstimate: € 120 / 175