#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#499“Adriaan Chicago”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd. Lichte vochtschade aan de het kader.
#758Een Afrikaans beeld gemaakt uit been, een geperforeerd hoofd met aan weerskanten van het lichaam een geperforeerd masker.
An African sculpture made of bone, featuring a perforated head with a perforated mask on each side of the body.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#111Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.No longer availableDim. h 82 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#31Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#64Iliesco Rodico“Gestyleerd straatzicht”. Roemeense school. Gesigneerd RODY, gedateerd ‘78.
"Stylized street view" Romanian school. Signed RODY, dated '78.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 50 / 80