#635Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#307‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#592Brigitte LiesenfeldPeriod: 1924-1990“Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.
"Untitled". A painting on paper with floral prints in various color palettes, signed Brigitte Liesenfeld 1972.No longer availableDim. 57 x 88cmEstimate: € 80 / 120 -
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#440Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#417Tich Van de BalckEen terra-cotta beeldje van een pater.
#769‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#450Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
An 18 karat yellow gold woven necklace.No longer availableDim. 21,78 gEstimate: € 700 / 800