#61Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#275Een gegraveerd glasservies.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#651Een gunibri op een schildpad en een oude tamtam.
A guinea fowl on a turtle and an old tam-tam.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#741RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1862-1961. Periode ‘73-’75.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine magazines. No. 1862-1961. Period '73-'75.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#328Een paar vol messingen kandelaars in Barokke stijl.
A pair of full brass candlesticks in Baroque style.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 80 / 100 -
#119Albert DandoisInterieur met porseleine beeldjes, olieverf op het paneel.
Interior with porcelain figurines, oil paint on panel.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#6Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
"Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.No longer availableDim. 60 x 35cmEstimate: € 400 / 600