#227Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten en een dito langwerpige coupe met twee oren, motief met getorste ribben.
A pair of silver-plated metal candle holders with three light points, as well as a similar elongated bowl with two handles, featuring a twisted rib design.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#294C DelienEen driemaster op volle zee, olieverf op doek. Gesigneerd.
#651Een gunibri op een schildpad en een oude tamtam.
A guinea fowl on a turtle and an old tam-tam.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#454Een Chinese pietra dura uit speksteen met figuur in landschapstafereel. 20e eeuw.
A Chinese pietra dura made of soapstone with a figure in a landscape scene. 20th century.No longer availableDim. 69 x 23cmEstimate: € 120 / 200 -
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120