Other lots in this auction
-
#45Guillaume LautersPeriod: 1806 - 1875
“Watermolen en boerenkar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin à eau et charrette de ferme." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 cm x 60 cmEstimate: € 100/180 -
#165
Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35/45 -
#403
Een sierkruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Jaren ‘50.
Une verseuse décorative en faïence émaillée multicolore. Années 1950.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 35/45 -
#118
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#615
Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.No longer availableDim. 52 x 53 x 104 cmEstimate: € 60/100 -
#126
Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen lepels, vijf vorken, een kleine lepel en vork, een klein lepeltje met een engeltje en zes lepeltjes met apostelen.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf cuillères, cinq fourchettes, une petite cuillère et une fourchette, une petite cuillère avec un ange et six cuillères avec des apôtres.No longer availableDim. 1172,7 gramEstimate: € 700/800 -
#410
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 100/150 -
#644Bernard Charoy
“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#312
“Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.
"Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40/60 -
#624
Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
Une paire de toiles thaïlandaises peintes à la main.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#84
“Herenportret”. Potlood op papier. Draagt handtekening ‘Thoorop’.
"Portrait d'homme". Crayon sur papier. Porte une signature 'Thoorop'.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#338
Een sigarettenkastje.
Une boîte à cigarettes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35/45