Other lots in this auction
-
#626MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi avec petit médaillon central. Large bordure herati.No longer availableDim. 348 x 269 cmEstimate: € 400 / 600 -
#42Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Quimper”. Een potloodschets.
”Quimper”. Une esquisse au crayon.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419N. Okel“Oosters dorpje met figuren”. Olieverf.
”Village oriental et figures”. Huile.No longer availableDim. 40 X 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#707Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#771Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#416Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 230 cmEstimate: € 120 / 200 -
#786Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#611Een groep van groen jade. Chinees werk, met houten sokkel.
Groupe en jade avec socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#490Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,64 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 700 / 800 -
#328Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano, versierd met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre rouge dans le style Murano, décor mirafiore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55 / 65

